Blisko ludziArber Bytyqi maluje kobiety na ślub. Te metamorfozy są niesamowite

Arber Bytyqi maluje kobiety na ślub. Te metamorfozy są niesamowite

Arber Bytyqi i jego makijaże (Fot. Instagram)
Arber Bytyqi i jego makijaże (Fot. Instagram)

17.11.2021 16:48

Arber Bytyqi jest wizażystą, który cieszy się coraz większą popularnością na Instagramie. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami kobiet, którym wykonywał makijaże. A te są różne: dzienne, wieczorowe, a także ślubne. Trzeba przyznać, że te ostatnie naprawdę robią wrażanie. Sami zobaczcie.

Arber Bytyqi uznawany jest za jednego ze zdolniejszych wizażystów na świecie. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób, a metamorfozy, które publikuje, robią wrażenie. Artystyczny make-up w wykonaniu Bytyqi zmienia kobiety nie do poznania. Do salonu wizażysty zgłaszają się panie, które w dniu ślubu chcą wyglądać wyjątkowo. Jak mówią fanki jego pracy, makijaż próbny jest tak doskonały, że nie chcą go zmywać.

Idealny makijaż na ślub

Wiele kobiet tuż przed ślubem szuka inspiracji w sieci. Suknia, makijaż, dodatki – w tak ważnym dniu każdy szczegół jest ważny. Panny młode w poszukiwaniu inspiracji często przeglądają media społecznościowe i internet. W dniu ślubu chcą wyglądać perfekcyjnie, a Bytyqi robi coś więcej niż idealny makijaż. U niego każda klientka czuje się zaopiekowana. "Kiedy spotykam się z klientką, pierwsze pytanie, które zadaję, to, na jaką okazję robi makijaż. Pytam również, czy mają jakieś szczególne życzenia. Na przykład, czy chcą naturalnego wyglądu, czy możemy jednak zaszaleć. Zawsze też chcę zobaczyć sukienkę na wielkie wyjście. Projekt i jej detale wiele mówią o klientce. Następnie analizuję rysy twarzy – powiedział w rozmowie z Bored Panda. 

Oczywiście wizażysta nie działa sam. Zespół Arbera składa się z 25 osób (15 wizażystek i 10 stylistów fryzur). "Sam przeszkoliłem tych ludzi. Niektórzy z nich pracują w niepełnym wymiarze godzin, a inni są pracownikami pełnoetatowymi. Możemy obsłużyć do 100 klientów dziennie. Dni pracy zaczynamy wcześnie rano i upewniamy się, że nasz harmonogram nie ma absolutnie żadnego wpływ na jakość usług, zaspokajając wszystkie ich potrzeby" - dodaje artysta. Efekty jego prac możecie zobaczyć na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (127)
Zobacz także