Trwa ładowanie...
covid

Artystka negowała koronawirusa. Teraz walczy z COVID-19, jej stan jest ciężki

Rachel Velberg, popularna artystka w Holandii, trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Kobieta walczy z koronawirusem. Jeszcze niedawno udzielała się w ruchu antycovidowców i negowała powagę pandemii.

Share
Rachel Velberg
Rachel VelbergŹródło: Instagram
d37zlsb

Światowe media obiegła informacja o Rachel Velberg, która trafiła do szpitala z powodu COVID-19. Choć kobieta twierdziła wcześniej, że wirus jest nieszkodliwy, dziś przed nim ostrzega i apeluje o rozsądek.

Uczestniczyła w protestach przeciwko obostrzeniom

Rachel Velberg zasłynęła nie tylko ze względu na swoją działalność zawodową, ale również poprzez głoszone teorie spiskowe. Kobieta negowała to, że koronawirus jest groźną chorobą, mówiła o nim, jako o zwykłej grypie. Obecnie twierdzi, że to nie jest zwyczajne przeziębienie. Ponieważ jest aktywna w mediach społecznościowych, apeluje przez nie do fanów, aby nie bagatelizowali zagrożenia.

d37zlsb

Jakiś czas temu poinformowała, że z koronawirusem nie ma żarów, a ona sama została zakażona. Niderlandzkie media rozpisywały się, że Velberg jest w ciężkim stanie i walczy z wirusem. Miała mieć poważne problemy z oddychaniem.

"To nie żart"

Po tym, jak na własnej skórze przekonała się, co znaczy zakażenie COVID-19 mówi, że "wirus to nie żart". Wcześniej można było spotkać Rachel Velberg na protestach m.in. przeciwko obostrzeniom, które miały zmniejszyć w Holandii liczbę zakażeń.

Jak informowały holenderskie media, coraz więcej młodych ludzi trafia z powikłaniami do szpitali. Można zauważyć, że są hospitalizowani na oddziałach intensywnej terapii, ale również na zwykłych oddziałach. Jak się okazuje, w Holandii 11 maja miały być otwarte siłownie i muzea, kraj miał mocno luzować obostrzenia. Dziennik "Metro" donosi, że rząd jednak wycofał się z tego pomysłu. "Obłożenie szpitali jest ciągle zbyt duże" - napisał na Twitterze minister zdrowia, Hugo de Jonge.

Cezary Pazura po 2. dawce szczepionki. "Jestem bardzo szczęśliwy"

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37zlsb

Podziel się opinią

Share
d37zlsb
d37zlsb