Asia Jędrzejczyk zdradza sekret dobrej zabawy, stając na „domowym ringu” ze swoimi siostrami

Asia Jędrzejczyk zdradza sekret dobrej zabawy, stając na „domowym ringu” ze swoimi siostrami

Asia Jędrzejczyk zdradza sekret dobrej zabawy, stając na „domowym ringu” ze swoimi siostrami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.05.2020 11:56

Czy zabawa jest wyłącznie domeną dzieci? Jeden ze światowych producentów zabawek obala ten mit w najnowszym spocie, który w całości został nakręcony w warunkach domowych. Jedną z bohaterek jest Joanna Jędrzejczyk, która ze swoimi dwiema siostrami udowodnia, że można bawić się bez końca, niezależnie od miejsca i okoliczności.

Informacja prasowa Mattel

Gry planszowe i karciane są ulubioną rozrywką Asi, która otwarcie to przyznaje i nie ukrywa, że każdej domowej rozgrywce towarzyszą emocje. Oczywiście nie takie jak na ringu, ale jednak jest to walka o zwycięstwo. Krew, pot i łzy? Jeżeli łzy to ze śmiechu, o dwóch pozostałych nie ma mowy!

Asia w bardzo optymistycznym tonie skomentowała swój udział w projekcie:
„Jak wiecie uwielbiam aktywność. A to, że mamy teraz różne ograniczenia, nie oznacza, że nie możemy dobrze się bawić. Bo to ludzie tworzą miejsca i bliskość ludzi to dobra zabawa. Często gram w Scrabble, w UNO, angażuję do tego moje Siostry, mojego Siostrzeńca czy Rodziców. To nie tylko dobra zabawa, ale również praca dla główki. Czasami też dla mięśni, bo trzeba się nabiegać albo nagimnastykować.”

Asia Jędrzejczyk i inni uczestnicy 30-sekundowego materiału wideo szybko i definitywnie rozprawili się ze stwierdzeniem, jakoby zabawa była tylko dla dzieci, udowadniając jednocześnie, że może ona trwać w najlepsze w każdym warunkach!

Informacja prasowa Mattel

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także