Trwa ładowanie...
babcia
PAL
04-08-2022 14:56

Babcia "przejęła TikToka". Tak się bawi 90-latka z Polski

Nigdy nie jest za późno, by zostać influencerem. Udowadnia to roześmiana seniorka, prywatnie babcia popularnego youtubera. Ich wspólne nagrania odnotowują miliony wyświetleń, a zauroczeni internauci domagają się kolejnych filmów. Kim jest jej wnuk?

Ulubienica internautów udowadnia, że wiek to tylko liczbaUlubienica internautów udowadnia, że wiek to tylko liczbaŹródło: TikTok
d3byemo

Ponad 700 tysięcy subskrybentów na YouTube, niemal 150 tys. obserwatorów na Instagramie i już ponad 1,3 mln fanów na TikToku. Jakub Postaremczak, twórca internetowy znany jako "Kuba Post", podbija media społecznościowe. Kariery, przynajmniej ostatnio, nie robi jednak sam.

Z rodziną dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciu

23-letni youtuber zaczynał od kilkuminutowych filmów, którymi w humorystyczny sposób komentował otaczającą go rzeczywistość. Od pewnego czasu skupia się jednak na krótszych nagraniach publikowanych w aplikacji TikTok. Najwięcej polubień zdobywają te z udziałem pewnej kobiety. Kim jest?

Energiczną seniorką jest 90-letnia babcia influencera, która jakiś czas temu poinformowała, że "przejmuje TikToka Kuby i czeka na 1,3 mln widzów". Dziś już wiemy, że cel został osiągnięty, a wspólne występy biją rekordy popularności. Niektóre odcinki odnotowały niemal 5 milionów wyświetleń.

d3byemo

90-letnia idolka nastolatków

Dowcipna babcia nie boi się kamery i chętnie występuje w produkcjach swojego wnuka. Możemy w nich zobaczyć odgrywanie scenek, popularne internetowe "pranki" i wspólną zabawę. Widzowie są zachwyceni łączącą ich więzią, a przede wszystkim pogodą ducha kobiety. "W pani wieku chciałabym mieć tyle energii" - to tylko jeden z licznych komplementów pod adresem babci.

Pojawiły się jednak obawy, że bohaterka zabawnych filmików tak naprawdę wcale nie chciała robić kariery, a do medialnej aktywności została zmuszona. Na ten zarzut odpowiedziała w swoim stylu. - Babciu, powiedz, że cię nie zmuszam do nagrywania - słyszymy w okolicznościowym nagraniu z ust Jakuba. Wtedy kobieta z uśmiechem na ustach mruga do kamery i zaprzecza.

d3byemo

Jakub Postaremczak, poza działalnością internetową, jest także zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Wystąpił na gali Fame MMA 9. Wiele wskazuje jednak na to, że największe zasięgi udało mu się zdobyć dzięki kochającej babci.

Mimo swojego wieku, przegoniła młodocianego złodzieja. Nagranie z Ameryki Południowej

d3byemo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3byemo