GwiazdyBanderas broni żony

Banderas broni żony

Banderas broni żony
Źródło zdjęć: © ONS

11.09.2009 09:22, aktual.: 17.05.2010 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W swoim ostatnim wywiadzie telewizyjnym Antonio Banderas tłumaczył dlaczego jego żona, Melanie Griffith, po raz kolejny musiała udać się do kliniki odwykowej.

W swoim ostatnim wywiadzie telewizyjnym Antonio Banderas tłumaczył dlaczego jego żona, Melanie Griffith, po raz kolejny musiała udać się do kliniki odwykowej.

Hiszpański gwiazdor był gościem talk show Ellen DeGeneres. W czasie spotkania opowiedział czemu Melanie postanowiła znów skorzystać z usług takiego ośrodka. Aktorka, która w przeszłości walczyła z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i środków przeciwbólowych, od końca sierpnia przebywa w popularnej wśród gwiazd klinice Cirque Lodge w Utah.

- Pozwólcie, że wam to wytłumaczę. W jakimś magazynie przeczytałem, że postawiłem swojej żonie ultimatum. Że zagroziłem jej rozwodem, ponieważ walczyła z uzależnieniami, bla, bla bla... Melanie jest uzależniona od wielu lat i zawsze udawało nam się z tego wyjść. Mówiliśmy o tym głośno. Nigdy nie wstydziliśmy się tej sytuacji. Była „czysta” i trzeźwa przez sześć lat.

Jednak po wypadku, jakiego doznała w czasie narciarskiego wypadu w 2008 roku musiała przejść trzy operacje kolana. Na czas rekonwalescencji przepisano jej środki przeciwbólowe i aktorka obawiała się, że lekarstwa mogą sprawić, że wróci do nałogu.

- W marcu powiedziała mi, „Czuję, że coraz gorzej idzie mi utrzymanie trzeźwości, dlatego chcę sama udać się na odwyk”. Teraz wspiera ją cała rodzina, wspieram ją ja, bardziej niż kiedykolwiek. Jestem z niej bardzo dumny.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także