GwiazdyBarbara Kurdej-Szatan na zdjęciu z całą rodziną. Zasmuceni żegnają wakacje

Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciu z całą rodziną. Zasmuceni żegnają wakacje

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Źródło zdjęć: © ONS

01.09.2021 14:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji 1 września, czyli dnia rozpoczęcia roku szkolnego, nastąpił wielki wysyp zdjęć publikowanych przez celebrytów w mediach społecznościowych. Szczególnie aktywni byli oczywiście rodzice, których pociechy od dziś zasiadać będą codziennie w szkolnych ławkach. Zdjęcie w tym tonie opublikował mąż Barbary Kurdej-Szatan. Cała rodzina prezentuje na nim smutne miny.

Instagramowa rodzinka 

Barbara Kurdej-Szatan jest w związku małżeńskim z Rafałem Szatanem już od prawie dziesięciu lat. Para doczekała się dwójki dzieci – 9-letniej córki Hani oraz rocznego synka Henia, którzy są bardzo podobni do rodziców. Zarówno Barbara Kurdej-Szatan, jak i jej mąż, chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na Instagramie często zamieszczają zdjęcia z pociechami i pokazują swoją codzienność związaną z ich wychowaniem. 

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał załamani rozpoczęciem szkoły 

W najnowszym poście na Instagramie Rafał Szatan wyraził swoje ubolewanie nad końcem wakacji i początkiem roku szkolnego, który niesie za sobą różne obowiązki. "I że co, że koniec wakacji?? Że to dziś?? SZKOŁA?!?! Że codziennie rano odwożenie, przywożenie… a może tak spakować do plecaka nie książki, tylko kąpielówki i wylecieć gdzieś do Grecji?? A u was jak tam pierwszy dzionek szkoły?? Szczęśliwi??" (pis. oryg.) – napisał mąż aktorki pod nowym zdjęciem, na którym cała rodzina eksponuje niezadowolone miny. 

Po takich słowach można sądzić, że rodzice są bardziej strapieni kwestią powrotu do szkoły Hani niż sama zainteresowana. W komentarzach pod postem rodzice opisują nieco inne emocje związane z rozpoczęciem roku szkolnego i odpowiadają Rafałowi Szatanowi: "Ja tak. W końcu poszły córki do szkoły!!!!", "Ja, jako matka szczęśliwa, córka drugoklasistka też, syn zerówkowicz, niekoniecznie", "Cudownie!!! Ta cisza". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także