Blisko ludziBarbara Kurdej-Szatan pokazała efekty ciążowej sesji. Zdradziła, jak czuje się w ostatnim miesiącu

Barbara Kurdej-Szatan pokazała efekty ciążowej sesji. Zdradziła, jak czuje się w ostatnim miesiącu

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak czuje się w ostatnim miesiącu ciąży
Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak czuje się w ostatnim miesiącu ciąży
Źródło zdjęć: © ONS
04.08.2020 13:50

Barbara Kurdej-Szatan pokazała efekty ciążowej sesji zdjęciowej. Przyszła mama zdecydowała się na pamiątkową sesję. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wygląda obłędnie. W opisie pod postem zdradziła, jak czuje się w ostatnim miesiącu ciąży.

Aktorka długo ukrywała swój stan błogosławiony, o ciąży poinformowała dopiero w piątym miesiącu. Kiedy w końcu informacja trafiła do mediów, Kurdej-Szatan wyjaśniła, że wolała podzielić się radosną nowiną, dopiero gdy wiedziała, że jej dziecko jest zdrowe. Teraz chętnie prezentuje swoje ciążowe krągłości. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiło się już kilka sesji, które miały upamiętnić ten stan.

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

Na ostatnim zdjęciu aktorka pozuje w beżowym body i trzeba przyznać, że wygląda przepięknie, a ten wyjątkowy czas ewidentnie służy jej urodzie. Kurdej-Szatan zdradziła, że to już ostatni miesiąc i zaczynają się coraz większe nerwy. "Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu. Pogoda nie sprzyja, został miesiąc. Jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu?" – dopytywała.

W komentarzach posypały się gratulacje oraz komplementy. Internautki chętnie dzieliły się własnymi doświadczeniami i podkreślały, że trzymają kciuki za przyszłą mamę.

Źródło artykułu:WP Kobieta