Bardzo się zmieniła. Po metamorfozie nie ma już śladu

Bardzo się zmieniła. Po metamorfozie nie ma już śladu

Joanna Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" trzy lata temu przeszła ogromną metamorfozę
Joanna Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" trzy lata temu przeszła ogromną metamorfozę
Źródło zdjęć: © Facebook
11.12.2022 10:06, aktualizacja: 11.12.2022 10:47

Joanna Wielocha była swego czasu jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Widzowie śledzili na ekranach jej związek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Po rozpadzie tej relacji kobieta przeszła ogromną metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia" to popularny serial dokumentalny, który na kanale Polsat Play jest emitowany już od 10 lat. Pokazuje codzienne życie mężczyzn z małych miejscowości i wsi, którzy nierzadko mają problemy finansowe, podejmują się dorywczych prac i w międzyczasie szukają partnerek, co w przypadku niektórych kończy się sukcesem.

Jeden z najgłośniejszych związków w programie tworzyli Joanna Wielocha oraz Ryszard Dąbrowski. Ich relacja była bez wątpienia burzliwa. Para co chwilę rozstawała się i  schodziła. Widzowie byli także świadkami sytuacji, gdy Joanna podejrzewała, że jest w ciąży, a Ryszard chciał od razu wykręcić się od potencjalnego ojcostwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Wielocha przeszła niewiarygodną metamorfozę

W 2019 roku Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski zakończyli swój związek, a kobieta postanowiła odmienić swoje życie. Przede wszystkim przeszła ogromną metamorfozę wizerunku – sporo schudła, przefarbowała włosy na jasny blond, wymieniła garderobę i zaprzyjaźniła się z makijażem. Jej fani nie mogli wyjść z podziwu, gdy zobaczyli w sieci jej zdjęcia. Joanna Wielocha w rozmowie z Plotkiem powiedziała wtedy także, że chce "odciąć się od patologii". Rozpoczęła kurs prawa jazdy i chciała kontynuować naukę.

Joanna i Ryszard z "Chłopaków do wzięcia" wrócili do starych nawyków

Jednak w 2020 roku okazało się, że Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski ponownie się zeszli, a kobieta wróciła do dawnego wizerunku. Ponadto na początku 2021 roku urodził im się syn Marcel, który jednak po czasie został im odebrany ze względu na problem alkoholowy w domu. Obecnie Joanna i Ryszard nie są aktywni w mediach społecznościowych, a fani zastanawiają się, jak potoczyły się ich losy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl