Jest już po zabiegu. Karina zmieni się nie do poznania

Jest już po zabiegu. Karina zmieni się nie do poznania

Karina z "Chłopaków do wzięcia" relacjonuje metamorfozę uzębienia
Karina z "Chłopaków do wzięcia" relacjonuje metamorfozę uzębienia
Źródło zdjęć: © Facebook
10.12.2022 11:17, aktualizacja: 10.12.2022 12:39

Karina Koch zdobyła popularność dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia". Wszystkie osoby zainteresowane jej życiem mogą śledzić je na Facebooku. Ostatnio Karina opublikowała post, w którym poinformowała o wizycie u dentysty. Towarzyszył jej kolega. To nie pierwszy raz, kiedy o nim wspomina.

Karina i Stefan Koch to rodzeństwo, które zyskało popularność dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia", emitowanym na antenie Polsat Play. Choć zarzucano im zbyt zażyłą relację, to obojgu udało się znaleźć miłość podczas nagrań. Stefan związał się z niejaką Aldoną, z którą jest do tej pory. Natomiast Karina weszła w relację z Grzegorzem, lecz to uczucie, jak się okazało, nie przetrwało próby czasu.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" została singielką

Karina Koch jakiś czas temu opublikowała na YouTube nagranie pt. "Karinka znowu do wzięcia?", który jednak szybko usunęła. Filmik nie umknął jednak uwadze jej fanów, którzy zaczęli dopytywać o jej relację z Grzegorzem. "O zazdrość poszło. Za dużo znajomych mam i o to właśnie chodzi" – wyjaśniła wtedy świeżo upieczona singielka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karina z "Chłopaków do wzięcia" o tajemniczym koledze

Ostatnio Karina w ramach swojej metamorfozy udała się do dentysty na resekcję zęba, która polega na amputacji jego wierzchołka i usunięciu zmian w obrębie jego korzenia. Tego dnia miała wsparcie. "To pierwszy krok w stronę fajnego uśmiechu. Kolega w końcu mnie zmobilizował bym się odważyła i mi towarzyszył" – napisała na Facebooku. Od tego czasu regularnie o nim wspomina.

Pod zdjęciem z pływalni oznajmiła: "Oczywiście na basenie nie bywam sama. Mam towarzysza. Jest to kolega i spędzamy razem czas, poznajemy się. Ale wszystkie wolności mam zachowane i on też. Nadal jestem singlem. Oczywiście jest możliwe, że z tego się coś więcej rozwinie. Z przyjaźni często powstaje miłość".

O wyjątkowym koledze nie zapomniała także w mikołajki. "Kolega, z którym się spotykam, był grzeczny, więc to prezent dla niego" – napisała pod zdjęciem pudełka opakowanego w złoty papier.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta