Blisko ludziBarron Trump pokazał się po długiej przerwie. Jest coraz wyższy

Barron Trump pokazał się po długiej przerwie. Jest coraz wyższy

Barron Trump pokazał się po długiej przerwie. Jest coraz wyższy
Źródło zdjęć: © Getty Images
27.11.2019 11:19

Barron Trump był widziany po raz ostatni w sierpniu 2019 r. Wzbudził wtedy wielkie zdziwienie tym, jak się zmienił w porównaniu z 2017 r. 13-letni syn prezydenta USA przerósł go o głowę. Teraz, na najnowszym zdjęciu, jest jeszcze wyższy.

Jeśli porównamy to, jak Barron Trump wyglądał w dniu inauguracji ojca 20 stycznia 2017 r. z tym, jak prezentuje się teraz, to różnica jest kolosalna. Zmienił się nie tylko jego wzrost, ale też fryzura, która teraz jest krótsza po bokach głowy.

Donald Trump i Melania Trump - syn Barron Trump

Teraz Barron Trump był widziany we Florydzie ze swoimi rodzicami i dziadkami, z którymi spędza Święto Dziękczynienia. To tam paparazzim udało się zrobić mu zdjęcie. Chłopak postawił w swojej stylizacji na czarny kolor. Wybrał spodnie, koszulkę i modną kurtkę w tym kolorze. Widać, że z chłopca bardzo szybko zamienia się w mężczyznę i dba o swój wygląd.

Barron Trump jest bardzo tajemniczą postacią. W przeciwieństwie do innych dzieci Trumpa, 13-latek jest rzadko widywany publicznie. Niektórzy na podstawie jego zachowania spekulują, że ma autyzm. Jednak Donald Trump i Melania Trump nie odnoszą się do tych pogłosek.

Obraz
© Getty Images

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta