Blisko ludziBartek podejrzewa żonę o zdradę. Kobieta woli spędzać czas z szefem, a męża nazywa "nudziarzem"

Bartek podejrzewa żonę o zdradę. Kobieta woli spędzać czas z szefem, a męża nazywa "nudziarzem"

Bartek podejrzewa żonę o zdradę. Kobieta woli spędzać czas z szefem, a męża nazywa "nudziarzem"
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
02.03.2020 09:57, aktualizacja: 02.03.2020 12:58

Bartek zauważył, że jego żona bardzo zbliżyła się do swojego szefa. Zaniepokojony zaczyna podejrzewać ukochaną o romans z przełożonym.

Bartka coraz bardziej niepokoi zachowanie żony, która od lat towarzyszyła szefowi podczas wyjazdów służbowych, choć nie pełniła tam żadnej funkcji, poza dotrzymywaniem mu towarzystwa. Z czasem kobieta zaczęła jeździć z nim także na weekendowe wyjazdy, a nawet została chrzestną jego dziecka.

Podejrzewa żonę o zdradę

Za każdym razem, gdy Bartek zwraca żonie uwagę, ta robi mu awanturę, mówiąc, że jest zazdrosny. W końcu mężczyzna postanowił szczegółowo opisać swoją sytuację na forum internetowym.

"Gdy dostaliśmy zaproszenie od jej koleżanki z pracy na wesele, to stanowczo mi powiedziała, że nie jedziemy, bo wtedy nasza córka miała około roku. Po pewnym czasie oznajmiła jednak, że idzie z szefem. Później, jak płynęli do Norwegii, to spali we wspólnej kajucie. Jak jeżdżą na kilka dni to zawsze trudno się do niej dodzwonić, przesiaduje z nim na kolacjach do późna. Śpią w wynajętych mieszkaniach, jakiś kawalerkach. Dziwi mnie to, bo u mnie w firmie śpimy osobno mężczyźni i kobiety - w pokojach hotelowych" – napisał Bartek. "Teraz to się trochę uspokoiło, ale wcześniej to wiecznie o nim gadała, jaki on świetny, a mnie wyzywała od dziadów i nudziarzy itd. Mimo że nie zarabiałem mało i zawsze staram się, żeby w domu niczego nie brakowało. Jestem ciekaw waszego zdania. Mam się martwić czy może wyolbrzymiam?" – spytał internautów.

Internauci stwierdzili, że Bartek nie powinien pozwolić się tak traktować i jasno powiedzieć żonie, jak się czuje.
"Dajesz sobą pomiatać kolego. Nawet, jeśli żona nie współżyje z szefem to i tak grubo przegina. To z tobą ma spędzać weekendy, a nie zwiedzać z przełożonym pół Polski. Chyba jesteś dla niej ciamajdą, że cię tak traktuje. Czas nią potrząsnąć", "Niech się awanturuje. Sama sobie zapracowała na brak zaufania. Albo będzie wobec Ciebie uczciwa, albo czas rozważyć zakończenie tej relacji" – komentowali inni użytkownicy forum.

A Wy? Co doradzilibyście Bartkowi?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl