GwiazdyBasia Kurdej-Szatan wróciła do formy po ciąży. Z dumą odsłania wyrzeźbione ciało

Basia Kurdej-Szatan wróciła do formy po ciąży. Z dumą odsłania wyrzeźbione ciało

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
12.05.2021 20:48

Aktorka od ponad pół roku jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ale mimo licznych obowiązków znajduje czas na regularne treningi. Dzięki temu już tego lata może pochwalić się pięknie wyrzeźbioną sylwetką.

Barbara Kurdej-Szatan długo ukrywała fakt, że jest w ciąży, ale gdy już nie była w stanie tuszować coraz większego brzuszka, to zmieniła nastawienie i z dumą pokazywała krągłości. "Jestem w całkiem niezłej formie, chociaż przytyłam sporo. Więcej niż w pierwszej ciąży. Przytyłam ogólnie, poza brzuszkiem, ale chyba nie ma tragedii" - mówiła.

Modelowa figura

Jednak po porodzie nadprogramowe kilogramy zaczęły bardzo szybko znikać. Aktorka sama była zdziwiona. "Kobiety - mamy tę MOC, to właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy. (...) Najwięcej kilogramów zabrało karmienie... tak mi się zdaje" - wyznała.

Jest to możliwe, ale niewątpliwie powrót do figury sprzed ciąży nie byłby możliwy bez regularnych ćwiczeń i diety. Aktorka robi treningi w domowym zaciszu, a teraz, gdy w końcu jest ładna pogoda, również w ogrodzie.

Na ostatnim poście możemy podziwiać jej wysportowaną sylwetkę. Płaski brzuch i smukłe ramiona robią wrażenie. "Figura wspaniala tak szybko po porodzie łał", "Basia co za forma. Pięknie wyglądasz" - chwalą internautki.

My również dołączamy się do gratulacji, ale jednocześnie chcemy przypomnieć, że powrót do formy sprzed ciąży jest bardzo indywidualną sprawą i każda kobieta może inaczej przechodzić przez ten okres. Jednej udaje się wcześniej drugiej trochę później. Grunt to zaakceptować te różnice i w swoim rytmie dążyć do wyznaczonego celu.