GwiazdyBeata Kempa oburzona ofertą sklepu internetowego. "Nie zadepczecie chrześcijaństwa"

Beata Kempa oburzona ofertą sklepu internetowego. "Nie zadepczecie chrześcijaństwa"

Beata Kempa
Beata Kempa
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA
25.06.2021 12:03

Beata Kempa aktualnie zasiada w Parlamencie Europejskim, ale nadal wnikliwie śledzi newsy płynące z ojczyzny. Ostatnio wyczytała, że w sieci można kupić klapki z wizerunkiem Jana Pawła II.

Beata Kempa jest wiceprezesem partii Solidarna Polska oraz posłanką do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.

Mimo wycofania się z polityki krajowej Kempa nie daje o sobie zapomnieć i aktywnie komentuje wydarzenia w Polsce. Nie tak dawno pouczała kobiety, aby pytały męża o zgodę przed wejściem do świata polityki.

"Warunek jest jeden - mąż. Jeżeli jest taki, który potrafi pomóc, i jeżeli zaakceptuje to, bo musi być pełna akceptacja drugiej połówki. To tak, jest to możliwe. Natomiast jeżeli tej akceptacji nie ma i nie będzie, z czego nie czynię zarzutu, to naprawdę trzeba się zastanowić. Bo jednak rodzina jest tutaj absolutnie na pierwszym miejscu" - stwierdziła.

Dla europosłanki ważna jest również wiara. Beata Kempa wyczytała w Tygodniku Solidarność, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje klapki z wizerunkiem Jana Pawła II. Buty są dostępne za ok. 64 złote.

Kempa zareagowała bardzo emocjonalnie. "Nawet jeżeli wyprodukujcie miliony takich klapek - nie dacie rady zadeptać Jego Świętości, Jego Szacunku dla wszystkich ludzi i Jego nauki. [...] Nie zadepczecie chrześcijaństwa!" - napisała, a po kilku minutach dopisała" "Święty Janie Pawle II - módl się za nich - bo nie wiedzą, co czynią".

Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. "Klapki z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II są zgodne z polityką waszej firmy? Dodajmy, że ten sam użytkownik sprzedaje maseczki z błyskawicą, koszulki z hasłem 'konstytucja', czy koszulki z ośmioma gwiazdkami" - pyta organizacja w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (717)
Zobacz także