Trwa ładowanie...

Beata Kempa pokazała męża. "Szanuję go i kocham od ponad 30 lat"

Europosłanka Beata Kempa postanowiła zareagować na olbrzymie zainteresowanie internautów jej wypowiedziami na temat kariery kobiet w polityce. Na dowód, że ona potrafi ją zgrabnie łączyć z życiem rodzinnym, opublikowała zdjęcie z mężem. Napisała, że wspiera go i kocha, nieprzerwanie od 30 lat.
Share
Beata Kempa
Beata KempaŹródło: East News
d419ydw

Beata Kempa wzięła ostatnio udział w wideoczacie i odpowiedziała na pytania internautów. Zainteresowanie wzbudziła swoją opinią na temat kariery politycznej kobiet. Powiedziała, że jej zdaniem, jak nie ma zgody męża, to kobieta nie powinna się decydować na takie kroki. Jej opinia wywołała oburzenie. Teraz Kempa postanowiła nieco uchylić rąbka tajemnicy odnośnie swojego życia prywatnego i pokazała się u boku męża.

"Musi być pełna akceptacja tej drugiej połówki"

Na opublikowanym nagraniu Beata Kempa mówi: "Warto, abyśmy jako dziewczyny i kobiety się naprawdę angażowały (w politykę – przyp.red.). To jest do poukładania, ale warunek jeden, jeżeli jest mąż, który potrafi pomóc i zaakceptuje to. Bo musi być pełna akceptacja tej drugiej połówki". Dalej dodała: "natomiast, jeżeli tej akceptacji nie ma i nie będzie, z czego nie czynię zarzutu, to trzeba się zastanowić. Bo jednak rodzina jest tutaj na pierwszym miejscu absolutnie".

d419ydw

Zobacz też: Zaskakujące słowa Beaty Kempy. Mówi o warunkach, jakie powinna spełnić kobieta, aby zrobić karierę

Wypowiedź Beaty Kempy skomentował inny europoseł, Łukasz Kohut z Wiosny. Skierował do męża Beaty Kempy podziękowania: "Pani Beato proszę podziękować mężowi - bez niego i Jego zgody mój ogląd świata politycznego byłby zdecydowanie mniej wielokulturowy" - napisał Łukasz Kohut na Twitterze.

Teraz europosłanka sama postanowiła wyrazić wdzięczność swojemu partnerowi życiowemu, Waldemarowi Kempie. Na Twitterze napisała: "Dziękuję mojemu mężowi, że od tylu lat mnie wspiera i zawsze mogę na niego liczyć. Życzę każdemu z państwa, aby miał przy sobie takiego przyjaciela. Szanuję go i kocham od ponad 30 lat. Jego zdanie jest i zawsze będzie dla mnie bardzo ważne" – napisała.

Branża ślubna zamrożona. Kiedy rząd pozwli na organizację wesel?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d419ydw

Podziel się opinią

Share
d419ydw
d419ydw