GwiazdyBeata Kozidrak jest zachwycona córką. Agata Pietras ma ważne zadanie

Beata Kozidrak jest zachwycona córką. Agata Pietras ma ważne zadanie

Beata Kozidrak zwraca uwagę na stylizacje.
Beata Kozidrak zwraca uwagę na stylizacje.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
23.04.2021 13:22

Beata Kozidrak zawsze z chęcią dzieliła się opowieściami o swoich córkach Katarzynie i Agacie. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że dobro jej dzieci i wnuków jest dla niej najważniejsze. Kozidrak stara się utrzymywać doskonałe relacje z córkami także na polu zawodowym, choć wiele osób mogłoby mieć wątpliwości czy rzeczywiście to się może udać.

Kilka lat temu gorącym tematem w wielu mediach była kwestia głośnego rozwodu Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Para rozstała się po 36 latach, co wywołało prawdziwą burzę. Rozstanie nie obyło się bez problemów, ponieważ przez kolejne miesiące byli małżonkowie walczyli o dom i tantiemy.

Kozidrak cieszy się ze współpracy z córkami

Jakiś czas temu Beata Kozidrak pochwaliła się tym, że czas pandemii okazał się dla niej owocny. Piosenkarka zaznaczyła w jednym z wywiadów, że zajęła się pisaniem książki opowiadającej o jej osobistych doświadczeniach. Nie omieszkała przy tym dodać, że w czasie małżeństwa z Andrzejem Pietrasem czuła się znacznie ograniczona.

Wokalistka Bajmu może zawsze liczyć na swoje córki, które zawsze są przy niej. Już kilka lat temu do zespołu dołączyła Katarzyna Pietras, która świetnie dogadała się z mamą. Mimo początkowych obaw o ich relacje prywatne, wszystko ułożyło się pomyślnie i obie panie kontynuują bliską współpracę. Katarzynę można usłyszeć w chórkach u Beaty Kozidrak.

Jak się okazuje, do zespołu niedawno dołączyła również młodsza Agata. Dotychczas zajmowała się rozwijaniem własnej marki modowej. Według "Na Żywo", Agata jeszcze przed pandemią założyła w Lublinie własny sklep, a od pewnego czasu sprzedaje swoje ubrania także w internecie. To właśnie ona doradza przy wyborze odpowiednich kreacji. "Czuję się bardzo dobrze w strojach wybranych przez nią. To moja córka, zna mnie jak nikt inny"- powiedziała tygodnikowi Kozidrak.

Agata Pietras jest także dyrektorem artystycznym zespołu Bajm. Z powodu pandemii została zmuszona do chwilowego zamknięcia sklepu, więc skupiła się wyłącznie na obowiązkach związanych z wizerunkiem Kozidrak. Wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości może zostać także menadżerem swojej matki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta