GwiazdyBeata Szydło ma plan dla seniorów. Zamieściła wymowny i poruszający wpis

Beata Szydło ma plan dla seniorów. Zamieściła wymowny i poruszający wpis

Beata Szydło nie zapomina o seniorach.
Beata Szydło nie zapomina o seniorach.
Źródło zdjęć: © ONS.pl

10.11.2020 12:10, aktual.: 02.03.2022 08:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Szydło zaraz po dostaniu się do Parlamentu Europejskiego zadeklarowała, że zamierza działać, aby polepszyć warunki życia seniorów w Polsce. Niedawno wspominała o tym, że osoby w podeszłym wieku zasługują na to, aby żyć na poziomie ludzi Europy Zachodniej. Jak się okazuje, była premier nie porzuciła planu, o czym świadczy jeden z jej wpisów.

Beata Szydło startowała w ubiegłym roku w wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu nr 10 w Krakowie. Jej wynik okazał się niebywałym sukcesem – zdobyła aż 525 tysięcy głosów, co było najlepszym rezultatem w całym kraju.

Beata Szydło o polepszeniu losu seniorów

Zaraz po zwycięstwie była premier oznajmiła, że zamierza w PE zająć się przede wszystkim losem polskich seniorów. Beacie Szydło chodziło o poprawę warunków materialnych, wysokość emerytur czy lepszą dostępność do lekarzy. Jednak ze względu na rozwijającą się pandemię koronawirusa, była premier musiała nieco zmienić plany.

Choć warunki nie sprzyjają, Szydło nie odpuściła i w trosce o zdrowie oraz życie starszych ludzi w Polsce, zajęła się działaniem. Jak przyznała we wpisie na Twitterze, przygotowała już odpowiedni raport dotyczący europejskich seniorów, który został pozytywnie przyjęty przez pozostałych europarlamentarzystów.

W swoim wpisie Beata Szydło zwraca uwagę na to, że osoby starsze borykają się z wieloma trudnościami, w tym z samotnością. Tym samym europosłanka przypomniała, że nie można zapominać o osobach starszych i schorowanych. Jak widać, była premier dotrzymuje słowa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (522)
Zobacz także