Trwa ładowanie...
d8pfqj3

Bella Hadid po skandalu z szefami Victoria’s Secret. Cała w skowronkach!

Bella Hadid była widziana po raz pierwszy odkąd "The New York Times" opublikował reportaż o molestowaniu na pokazach Victoria’s Secret. Hadid miała być jedną z ofiar szefów bieliźnianej marki – Eda Razeka i Lesa Wexnera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bella Hadid na spacerze w Nowym Jorku, 4 lutego 2020.
Bella Hadid na spacerze w Nowym Jorku, 4 lutego 2020. (Getty Images)
d8pfqj3

W ubiegłym tygodniu "The New York Times" opublikował obszerny reportaż opisujący nadużycia seksualne, jakich względem modelek dopuszczali się szefowie Victoria’s Secret. Nazwisko Belli Hadid pojawiało się w nim często.

Modelka miała usłyszeć od Eda Razeka, dawnego dyrektora w Victoria’s Secret, podczas przymiarek do jednego z pokazów, że ma „zapomnieć o majtkach” i zdaniem reporterów "The New York Times" była świadkiem molestowania innych modelek. Do tej pory Hadid nie pokazywała się publicznie.

Bella Hadid po skandalu

We wtorek, 4 lutego, paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła ze swojego domu w Soho. Uśmiechnięta modelka machała fotografom i przechodniom. Ubrana w sprane dżinsy i dżinsową kurtkę wydawała się być w doskonałym humorze.

  Getty Images
(Getty Images)

Bella Hadid nadal nie komentuje doniesień amerykańskiego dziennika. W przeciwieństwie do Eda Razeka i Lesa Wexnera – głównych bohaterów reportażu, którzy bronią się jak mogą. Ed Razek twierdzi, że oskarżenia są nieprawdziwe i "wyjęte z kontekstu".

  Getty Images
(Getty Images)

Zastanawiam się, jaki kontekst byłby potrzebny, aby powiedzenie modelce, że ma "zgubić majtki" albo debatowanie, czy można pokazać jej "perfekcyjne cycuszki" na wybiegu, było akceptowalne i nie było molestowaniem.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8pfqj3

Podziel się opinią

Share
d8pfqj3
d8pfqj3