GwiazdyBen Affleck po związku z Jennifer Garner znalazł miłość. Z byłą żoną nadal chce utrzymywać relacje

Ben Affleck po związku z Jennifer Garner znalazł miłość. Z byłą żoną nadal chce utrzymywać relacje

Ben Affleck życzy Jennifer Garner pięknego związku
Ben Affleck życzy Jennifer Garner pięknego związku
Źródło zdjęć: © ONS

17.08.2020 16:40, aktual.: 01.03.2022 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ben Affleck i Jennifer Garner rozstali się w 2015 roku. Ich rozwód został sfinalizowany trzy lata później. Obecnie Garner łączy się z Bradley'em Cooperem, a Affleck pozostaje w związku z Aną de Armas. Aktor o obecnej partnerce wypowiada się w samych superlatywach. Co mówi o byłej?

Ben Affleck po rozwodzie z Jennifer Garner szybko odnalazł miłość. O swojej obecnej partnerce, którą jest Ana de Armas mówi, że ma z nią niezwykłą więź. Wciąż jednak chce pozostać w bliskich relacją z matką swoich dzieci.

Ben Affleck o nowej partnerce: "Kochająca, opiekuńcza i zabawna"

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwiedli się w 2018 roku między innymi z powodu uzależnienia aktora od alkoholu, z którym wciąż walczy. Obecnie twierdzi, że z nałogu wychodzi, a pomaga mu w tym nowa partnerka, aktorka Ana de Armas.

Jeszcze przed ujawnieniem informacji o tym, że Ben Affleck spotyka się z Aną de Armas aktor przyznał, z jaką kobietą chciałby się związać po rozstaniu z Garner. "Chciałbym być w związku, który ma głębokie znaczenie, w który mógłbym być głęboko zaangażowany" - przyznał.

Teraz wyszło na jaw, że taka relacja łączy go z nową partnerką. "Wspiera jego trzeźwość i naprawdę pomaga mu w tym wytrwać. Ana jest kochająca, opiekuńcza i zabawna. Ma również świetny kontakt z dziećmi Bena i Jennifer. Szybko się zaprzyjaźnili” - podaje E! News.

Ben Affleck o Anie de Armas ma mówić, że to "ja jedyna", jednak nie zamierza zrezygnować z utrzymywania relacji z byłą żoną. Według źródła E! News aktor wciąż utrzymuje ciepłe relacje z Jennifer Garner, którą media obecnie łączą z innym aktorem, Bradley'em Cooperem. Ostatnie zdjęcia sugerują, że ci dwoje mogą mieć się ku sobie. Tego faktu Affleck jednak nie skomentował.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także