GwiazdyBlanka Lipińska na Malediwach. Odpoczywa na rajskiej plaży

Blanka Lipińska na Malediwach. Odpoczywa na rajskiej plaży

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
oprac. KSA

18.09.2021 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska stara się regularnie robić sobie wakacje i zawsze stawia na egzotyczne kierunki. Obecnie przebywa razem z całą swoją rodziną na Malediwach. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które może wzbudzić zazdrość u wielu internautów.

Blanka Lipińska chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Autorka książek o zabarwieniu erotycznym nie ukrywa, że lubi życie w luksusach, a jedną z najlepszych rozrywek są zagraniczne podróże.

Relaks w raju

Obecnie Lipińska przebywa na Malediwach. Towarzyszą jej rodzice, brat z żoną i dziećmi oraz koleżanka. "To nasze pierwsze wspólne wakacje w tym składzie. Już zimą wiedziałam, że muszę ich tam zabrać. Jestem wdzięczna i najszczęśliwsza na świecie, że tę podróż odbywam właśnie z nimi" - podkreśliła.

Blanka Lipińska nie oszczędza na urlopie. Celebrytka wynajęła willę tuż przy plaży i z dumą zaznaczyła, że to jeden z najlepszych hoteli na wyspie. "Dlaczego przyjeżdżam do tego hotelu? Po pierwsze, w minibarze nie ma prosecco. Jest szampan. A po drugie lubią mnie tutaj tak bardzo i wiedzą, jak ja bardzo lubię szampana, że dostaję jeszcze jedną butelkę extra" - napisała na Instagramie.

Na instagramowym profllu Blanki pojawiło się nowe zdjęcie. Prosto z plaży. Celebrytka leży na brzegu, a fale delikatnie obmywają jej ciało. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie, ponieważ turkusowa woda i jasny piasek wyglądają jak z pocztówki. Do tego w oddali widać palmy i uroczy pomost.

Odpoczynek w takich okolicznościach pobudził wenę twórczą. Blanka Lipińska zamieściła kilka poetyckich przemyśleń na temat współczesnego świata. "Czasami chcemy więcej...może zbyt dużo. Chcemy teraz...może zbyt szybko. Może czas i tempo to błogosławieństwo, nie klątwa" - czytamy w opisie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także