Blisko ludziBlanka Lipińska o swojej fortunie. "Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy"

Blanka Lipińska o swojej fortunie. "Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy"

Blanka Lipińska o swojej fortunie. "Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach

24.03.2020 14:49, aktual.: 24.03.2020 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych obecnie autorek książek. Jej erotyczne powieści nie tylko rozsławiły ją na cały kraj, ale też solidnie zasiliły jej konto. Lipińska przyznaje, że nawet nie wie, jak duża jest jej fortuna.

Od kilku lat nazwisko Blanki Lipińskiej przewija się w prawie każdej księgarni w kraju. Rzesze Polek chętnie kupują jej powieści o zabarwieniu erotycznym i tym samym przyczyniają się do zwiększania się majątku Lipińskiej. To właśnie do niej należy obecnie tytuł najlepiej zarabiającej polskiej pisarki.

Blanka Lipińska o starych nawykach

Jednak okazuje się, że autorka nie traktuje tego jako spełnienia marzeń. "Tak, jestem najlepiej zarabiającą pisarką w Polsce, ale nawet nie wiem, ile mam pieniędzy. Po prostu ich nie wydaję. Nie mam czasu wydawać" – przyznała w rozmowie z Wideoportalem.

Blanka Lipińska twierdzi, że stara się żyć w miarę skromnie, ponieważ tak została wychowana i zupełnie jej to nie przeszkadza. Wyjątek mają stanowić jedynie jej rodzice, których darzy ogromną miłością i chętnie ich rozpieszcza.

Rodzice Lipińskiej wspierają ją na każdym kroku. "No, osiągnęłam sukces, więc się cieszą. Widzę nieraz, jak tatusiowi się oczka szklą. Ale ja tak tego nie odczuwam. Gdybym wynalazła lek na raka, to rozumiem, że można być ze mnie dumnym, a ja napisałam tylko trzy powieści i zrobiłam film" – powiedziała podczas ostatniego wywiadu dla magazynu "Gala".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (254)
Zobacz także