Blisko ludziBlanka Lipińska pierwszy raz o nowym partnerze. Tak podsumowała Barona?

Blanka Lipińska pierwszy raz o nowym partnerze. Tak podsumowała Barona?

Blanka Lipińska powiedziała kilka słów na temat nowego związku
Blanka Lipińska powiedziała kilka słów na temat nowego związku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.08.2022 13:05, aktualizacja: 29.08.2022 13:58

Blanka Lipińska zdecydowała się ukrócić krążące plotki i zwięźle opowiedzieć w kilku zdaniach o obecnej relacji. Autorka poczytnych erotyków starała się trzymać nowy związek z dala od mediów. Niedawno jednak pojawiła się z partnerem na ściance. Co powiedziała na jego temat?

Związek Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona już dość dawno przeszedł do historii. Wciąż jednak pojawiają się pytania odnośnie do przyczyn rozpadu ich związku, na które raczej nie otrzymamy odpowiedzi. Mimo wszystko niedawno otrzymaliśmy pewną wskazówkę od samej autorki "365 dni", która przyznała, jak się czuje w obecnej relacji. W ten sposób uderzyła w byłego?

Ten mężczyzna skradł serce Blanki Lipińskiej

Nowym partnerem Blanki Lipińskiej jest scenograf Paweł Baryła, który również ma na swoim koncie aktorski epizod w jednej z filmowych adaptacji powieści "365 dni". Kiedy kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera najnowszej części erotyka, autorka bestsellerów zaskoczyła wszystkich, pojawiają się na niej z mężczyzną u boku.

"Mogę powiedzieć tylko tyle, że zdjęcie zostało udostępnione mediom… przez pomyłkę, gdyż zrobiono je jako pamiątkę do naszego prywatnego użytku" - tłumaczyła się Blanka w rozmowie z Party.

Mleko zostało rozlane, a pisarka zgodziła się podzielić kilkoma szczegółami z prywatnego życia.

Blanka Lipińska rozpływa się nad nowym partnerem i uderza w Barona

Celebrytka dała się uprosić i w rozmowie z dziennikarzem Party przyznała, dlaczego zwróciła uwagę na obecnego partnera. Co takiego zobaczyła w mężczyźnie?

"Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super" - wyznała Lipińska.

Analizując słowa pisarki, łatwo można wywnioskować, że stworzenie trwałej relacji z Baronem było niemożliwe.Lipińska szukała czegoś zupełnie innego, niż to, co proponował jej były. Trzymamy kciuki za to, aby obecny związek przyniósł jej wiele radości i poczucie spełnienia.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także