Blisko ludziBliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, są w ciąży. Ich dzieci będą genetycznym rodzeństwem

Bliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, są w ciąży. Ich dzieci będą genetycznym rodzeństwem

Bliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, są ciąży. Zdjęcie poglądowe
Bliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, są ciąży. Zdjęcie poglądowe
Źródło zdjęć: © Getty Images

18.08.2020 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bliźniaczki jednojajowe, Brittany i Briana Salyers, które poślubiły braci bliźniaków - Josha i Jeremy'ego Salyersa kilka dni temu ogłosiły, że obie są w ciąży. Poinformowały także, że z genetycznego punktu widzenia ich dzieci nie będą tylko kuzynostwem.

Poznali się podczas święta bliźniaków Twins Days Festival w amerykańskim stanie Ohio. Rok później w tym samym dniu i miejscu pary wzięły ślub. Równo dwa lata po zawarciu małżeństw Brittany i Josh oraz Briana i Jeremy Salyers powiadomili, że niebawem na świat przyjdą ich dzieci. Co ciekawe, ich pociechy z genetycznego punku widzenia będą rodzeństwem.

Bliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, są ciąży

Pary radosną nowinę przekazały za pomocą Instagrama, na którym mają wspólne konto. "Jesteśmy podekscytowani i wdzięczni za to doświadczenie. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą nowiną" - napisali szczęśliwi przyszli rodzice. Zdjęcie, które zostało wykonane specjalnie na tę okazję wystylizowano na serial "Słoneczny patrol".

Dodatkowo Salyersowie poinformowali, że dzieci będzie łączyło nietypowe pokrewieństwo genetyczne. "Nasze dzieci nie tylko będą kuzynami, ale też genetycznym rodzeństwem. Nie możemy się doczekać, aż je poznamy, a one siebie nawzajem" - napisali w poście.

Jak podaje magazyn "People" siostry od zawsze marzyły, by poślubić bliźniaków, a informacja, że w tym samym czasie zostaną mamami, jeszcze bardziej utwierdziła je w przekonaniu, że w czwórkę połączeni są niezwykłą więzią.

Pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy gratulacji, a także wątpliwości, czy to możliwe, że dzieci będą genetycznym rodzeństwem. Rozwiał je jeden z fanów. "To możliwe, potwierdzam. Już wcześniej coś takiego się wydarzyło, czytałem o tym" - napisał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także