Boska Eva Longoria na Oscarach 2024. Jej suknia to majstersztyk

Boska Eva Longoria na Oscarach 2024. Jej suknia to majstersztyk

Eva Longoria olśniła kreacją na Oscarach 2024
Eva Longoria olśniła kreacją na Oscarach 2024
Źródło zdjęć: © Getty Images
10.03.2024 23:01, aktualizacja: 10.03.2024 23:14

Weszła na oscarowy czerwony dywan i olśniła. Czym? Klasyką z nieoczywistym sznytem. Eva Longoria na gali rozdania najważniejszych nagród filmowych zaprezentowała się w czarnej sukni wieczorowej, która pięknie podkreślała jej sylwetkę. Nie dało się tego zrobić lepiej.

W zeszłym roku Eva Longoria zaskoczyła swoich kolegów i koleżanki z branży debiutem reżyserskim. Ale to nie wszystko. Komediodramat "Flamin’ Hot: Smak sukcesu" otrzymał nominację do Oscara w kategorii "najlepsza piosenka" za utwór "The Fire Inside", którego autorem jest Diane Warren.

I choć prawdopodobnie nie ma szans na statuetkę, to nic dziwnego, że Eva Longoria w ten wyjątkowy niedzielny wieczór weszła na czerwony dywan z podniesioną głową. W końcu jej pierwsze wyreżyserowane dzieło napawa ją dumą. Ponadto w świetle fleszy prezentowała się zjawiskowo. Ma ogromne szanse, by znaleźć się w ścisłej "topce", jeśli chodzi o stylizacje z Oscarów 2024.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Eva Longoria zachwyciła w opiętej sukni na Oscarach 2024

Eva Longoria udowodniła, że klasyka, oprócz tego, że zawsze się obroni, potrafi zapierać dech w piersiach. Aktorka i świeżo upieczona reżyserka na gali rozdania Oscarów zaprezentowała się w czarnej sukni wieczorowej z kolekcji haute couture Tamary Ralph. Choć minimalizmu nie ma we krwi, tym razem postawiła na gładki materiał i nieskomplikowany krój dobrze wszystkim znanej syrenki.

Eva Longoria na oscarowym czerwonym dywanie
Eva Longoria na oscarowym czerwonym dywanie © Getty Images | 2024 Penske Media

Kreacja zwracała uwagę za sprawą trenu, jednak pierwsze skrzypce odegrał dekolt hiszpański o sztywnej konstrukcji i kształcie ostro zakończonej łódki. To był właśnie kluczowy "zadzior", bez którego eksperci ze świata mody mogliby określić suknię Longorii mianem nudnej.

Eva Longoria w czarnej kreacji wieczorowej
Eva Longoria w czarnej kreacji wieczorowej © Getty Images | 2024 Getty Images

Klasa sama w sobie

Naszej uwadze nie umknęła również kolia, prawdopodobnie diamentowa, która pomimo kosztownych kamieni miała charakter minimalistyczny. Jej towarzyszami były niewielkie kolczyki. Eva Longoria trafiła w dziesiątkę, stawiając na proste, rozpuszczone włosy. Cały efekt był dzięki temu spójny.

Eva Longoria postawiła na imponującą biżuterię z klasą
Eva Longoria postawiła na imponującą biżuterię z klasą © Getty Images | Gregg Deguire

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP