ycipk-5u4mze

Bracia Mroczek mają piękne partnerki. Wiemy, kim są

Marcin i Rafał Mroczkowie są gwiazdami "M jak Miłość". Ich bohaterom różnie układają się relacje z kobietami, prywatnie mogą jednak mówić o szczęściu. Bracia od lata pozostają w stałych związkach, a ich ukochane przyjaźnią się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorzy cieszą się udanym życiem rodzinnym
Aktorzy cieszą się udanym życiem rodzinnym (East News)
ycipk-5u4mze

Partnerką 36-letniego Rafała Mroczka jest młodsza o niemal dziesięć lat Joanna Skaryszewska. To modelka i dietetyczka, którą poznał w 2006 r. na Wyborach Miss Polski Nastolatek. Skaryszewska dwa lata temu urodziła aktorowi córkę Zosię. W maju 2016 r. Mroczek oświadczył się modelce podczas wakacji w Meksyku.

Marcin Mroczek w przeciwieństwie do brata, zalegalizował swój związek. Od 5 lat jest mężem Marleny Muranowicz, która tak jak Skaryszewska, robiła karierę w modelingu. Od jakiegoś czasu prowadzi jednak agencję hostess. Muranowicz łączy to z wychowywaniem dwójki dzieci: 2,5-letniego Ignacego i 10-miesięcznego Kacpra.

ycipk-5u4mze

Jak można wywnioskować z profili partnerek Mroczków na Instagramie, są ze sobą zaprzyjaźnione. Nie ukrywają, że się lubią i spędzają razem czas wolny. Ostatnio bawiły się na weselu Cezarego Olszewskiego, tancerza "Tańca z Gwiazdami".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-5u4mze

ycipk-5u4mze
ycipk-5u4mze