Bracia Mroczek z wykształcenia nie są aktorami. Zaskakujący kierunek

Bracia Mroczek z wykształcenia nie są aktorami. Zaskakujący kierunek

Kim z zawodu są bracia Mroczek?
Kim z zawodu są bracia Mroczek?
Źródło zdjęć: © AKPA
21.07.2023 22:00, aktualizacja: 23.07.2023 10:01

Marcin i Rafał Mroczek to jedne z największych gwiazd serialu "M jak miłość". Sławni bracia bliźniacy wybrali jednak studia, które nie są związane z aktorstwem. Jaki kierunek skończyli? Niektórzy fani mogą być zaskoczeni.

Od ponad 23 lat wcielają się w braci Zduńskich, którzy błyskawicznie zaskarbili sobie sympatię fanów serialu "M jak miłość". Ich perypetie w produkcji, ale również życiu prywatnym z zapartym tchem śledzi wielu wielbicieli. Okazuje się jednak, że nie każdy wie, kim Marcin i Rafał Mroczek są z wykształcenia.

Bracia Mroczek w serialu "M jak miłość"

Kiedy 4 listopada 2000 roku po raz pierwszy wyemitowano "M jak miłość", nikt nie przypuszczał, że produkcja stanie się aż takim hitem. Serial wylansował największe gwiazdy polskiego show-biznesu z Katarzyną Cichopek i Małgorzatą Kożuchowską na czele.

Równie popularni są bracia Mroczek. Rafał oraz Marcin mieli zaledwie 18 lat, gdy zaczęli grać w produkcji TVP 2. Widzowie przeżywali ich wzloty i upadki, w tym m.in. małżeństwa, a nawet pogrzeby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fanów żywo interesuje także życie prywatne aktorów. Z zapartym tchem śledzili ich związki z celebrytkami.

Co studiowali bracia Mroczek?

Rafał i Marcin Mroczek, stając przed wyborem studiów, postawili na kierunek, który w niczym nie jest związany z aktorstwem. Na tego typu krok często decydują się osoby chcące zabezpieczyć swoją przyszłość, gdyby przestali rozwijać się artystycznie.

Bliźniacy postanowili wspólnie wybrać się na Politechnikę Warszawską. Co ciekawe, obaj wybrali też ten sam kierunek. Bracia Mroczek skończyli budownictwo, zdobywając przy tym także tytuł inżyniera.

Biorąc pod uwagę, jak dużo pracy musieli włożyć w swoją edukację, łącząc ją z pracą na planie serialu, można im tylko pozazdrościć wytrwałości i determinacji w nauce.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl