Brat Komendy zabrał głos. "Zostawił nas jak śmieci"

Brat Komendy zabrał głos. "Zostawił nas jak śmieci"

Zachowanie Tomasza Komendy skomentował jego młodszy brat
Zachowanie Tomasza Komendy skomentował jego młodszy brat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
04.04.2023 11:19, aktualizacja: 04.04.2023 12:14

Najpierw była narzeczona, a później matka Tomasza Komendy. Bliscy uniewinnionego mężczyzny, który spędził 18 lat w więzieniu, żalą się na niego publicznie. Głos w sprawie zabrał też brat Komendy. Padły gorzkie słowa.

Jakiś czas temu Tomasz Komenda usłyszał wyrok w sprawie dotyczącej alimentów na dziecko. Była partnerka opublikowała oświadczenie w tej sprawie, a matka mężczyzny opowiedziała w wywiadzie dla Onetu, że syn od ponad dwóch lat nie utrzymuje z nią kontaktu. Teraz na kilka słów komentarza zdecydował się Krzysztof Klemański, młodszy brat Tomasza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Przykro się patrzy na upadek człowieka, o którego walczyliśmy"

Brat Tomasza Komendy zdecydował się na rozmowę z Onetem. W wywiadzie podkreślił, że razem z mamą poświęcił mnóstwo czasu, aby pomóc niesłusznie skazanemu bratu. Gdy ten jednak wyszedł na wolność, okazał się zupełnie innym człowiekiem.

- Poświęciliśmy mu połowę swojego życia, a on w parę miesięcy po wyjściu z więzienia zapomniał, kto przy nim był. Odwrócił się od nas bez mrugnięcia okiem. Zostawił nas jak śmieci - stwierdził Klemański.

Mężczyzna dodał, że media pewnie jeszcze nie raz usłyszą o Tomaszu. Przepowiada, że to dopiero początek jego "upadku".

- Gdy się obudzi, będzie sam. Już jest sam, bo wkoło niego pozostali tylko świetni aktorzy, którzy znikną, gdy skończą grać spektakl - podkreślił.

Przykre słowa najbliższych Tomasza Komendy

Wcześniej głos w sprawie syna zabrała matka niesłusznie skazanego. Pani Teresa wyznała, że przez lata walczyła o Tomasza, wspierała go i czekała, kiedy wyjdzie na wolność. Kobieta nie ukrywa, że jest zdruzgotana zachowaniem syna i potwierdziła słowa jego byłej partnerki.

Przypomnijmy, że matka syna Komendy walczy z nim o alimenty. Twierdzi, że Tomasz nie zajmuje się dzieckiem. Sąd nałożył na mężczyznę obowiązek płacenia odpowiedniej kwoty.

Według Krzysztofa Klemańskiego i jego matki to starszy brat Tomasza ma na niego zły wpływ i z tego powodu zerwał kontakt z rodziną. Nie mają też dobrego zdania o byłej partnerce Komendy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta