Trwa ładowanie...
Ludzie

Brudna, naga dwulatka bez opieki. Matka spała pijana

Pijana matka spała przed opuszczoną przyczepą. W środku było jej dwuletnie wystraszone dziecko.
Share
Brudna, naga dwulatka bez opieki. Matka spała pijana
Brudna, naga dwulatka bez opieki. Matka spała pijana Źródło: Fotolia
del5k5e

Łódzcy policjanci odebrali zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki ulicy Niepołomickiej. Kobieta twierdziła, że od kilku dni słyszy płacz dziecka. Funkcjonariuszom udało się zlokalizować miejsce, z którego dochodził.

- Policjanci odnaleźli śpiącą w starym fotelu kobietę. Mebel stał przed zdewastowaną przyczepą campingową. Obok niej leżały porozrzucane puszki od piwa i butelki po alkoholu - poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik policji.

Gdy funkcjonariusze weszli do nagrzanej przyczepy, zobaczyli wystraszoną dziewczynkę. Naga 2-latka siedziała na kanapie.

del5k5e

Matka dziewczynki miała w organizmie 2,6 promila alkoholu. W rozmowie z funkcjonariuszami twierdziła, że pokłóciła się z matką i postanowiła wspólnie z dzieckiem zamieszkać z dala od niej.

Kobieta trafiła do aresztu, gdzie czeka na zarzuty dotyczące narażenia córki na utratę życia lub zdrowia. Choć dziewczynka nie miała żadnych obrażeń, dla pewności przewieziono ją do szpitala. Gdy przejdzie niezbędne badania, trafi do placówki opiekuńczej.

Zobacz też: "Do końca życia zapamiętam te jego przerażone oczy". Pielęgniarki o śmierci pacjentów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

del5k5e

Podziel się opinią

Share
del5k5e
del5k5e