Trwa ładowanie...

Brudna, naga dwulatka bez opieki. Matka spała pijana

Pijana matka spała przed opuszczoną przyczepą. W środku było jej dwuletnie wystraszone dziecko.

Share
Brudna, naga dwulatka bez opieki. Matka spała pijana
Źródło: Fotolia
d324y0d

Łódzcy policjanci odebrali zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki ulicy Niepołomickiej. Kobieta twierdziła, że od kilku dni słyszy płacz dziecka. Funkcjonariuszom udało się zlokalizować miejsce, z którego dochodził.

- Policjanci odnaleźli śpiącą w starym fotelu kobietę. Mebel stał przed zdewastowaną przyczepą campingową. Obok niej leżały porozrzucane puszki od piwa i butelki po alkoholu - poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik policji.

d324y0d

Gdy funkcjonariusze weszli do nagrzanej przyczepy, zobaczyli wystraszoną dziewczynkę. Naga 2-latka siedziała na kanapie.

Matka dziewczynki miała w organizmie 2,6 promila alkoholu. W rozmowie z funkcjonariuszami twierdziła, że pokłóciła się z matką i postanowiła wspólnie z dzieckiem zamieszkać z dala od niej.

Kobieta trafiła do aresztu, gdzie czeka na zarzuty dotyczące narażenia córki na utratę życia lub zdrowia. Choć dziewczynka nie miała żadnych obrażeń, dla pewności przewieziono ją do szpitala. Gdy przejdzie niezbędne badania, trafi do placówki opiekuńczej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d324y0d

Podziel się opinią

Share
d324y0d
d324y0d