Trwa ładowanie...

Brytyjska "zmiennopłciowa" rodzina. Ojciec chce zostać matką, a matka ojcem

Louise i Nikki Draven pochodzą z Middlesborough w Anglii. Oboje nie utożsamiają się ze swoją biologiczną płcią, a swoje dziecko określają jako "osoba", pomimo urodził się chłopcem.
Share
Louise i Nikki Draven marzyli o zmianie płci
Louise i Nikki Draven marzyli o zmianie płciŹródło: Youtube.com
d2dzjbr

O parze było głośno rok temu, kiedy oznajmili w mediach, że ich syn Star Cloud jest "neutralny pod względem płci". Swoją 5-letnią pociechę wychowują jako "osobę bez płci", ponieważ uważają, że później sam zadecyduje, czy czuje się bardziej chłopcem, czy dziewczynką. Stworzyli pierwszą w Wielkiej Brytanii "zmiennopłciową" rodzinę.

To nie koniec historii. Nikki Dreaven jest matką, a Louise ojcem. Jednak "zmiennopłciowa" para postanowiła zamienić się rolami i zafundować sobie operację.

Louise był wcześniej mężczyzną, ale od 2011 roku rozpoczął przemianę w kobietę. Wówczas ważył 160 kg i zrzucił 100 kg. Poszedł na zabieg zmniejszenia żołądka, żeby mniej jeść. To wszystko w ramach przygotowań do bycia matką. W Dailymail.co.uk przeczytamy wypowiedź Louise: "Straciłem wagę, ponieważ podniesione BMI mogło spowodować komplikacje podczas operacji".

d2dzjbr

Mężczyzna zaczął przyjmować hormony żeńskie, które spowodowały, że zaczęły mu wypadać włosy, dlatego postanowił je zgolić i został łysą matką.Natomiast Nikki, partnerka Louise, urodziła się jako dziewczynka. Zdecydowała jednak, że stanie się Charliem. Przyznała, że nigdy nie lubiła miesiączek oraz piersi, dlatego doszła do wniosku, że operacja będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Youtube.com
Źródło: Youtube.com

5-letni chłopiec nie ma łatwego życia. "Kiedyś Star przeszedł z przedszkola i powiedział, że nie może bawić się lalkami, bo te są dla dziewczynek. Wytłumaczyłem mu, że może się bawić i przyda mu się to jak będzie tatusiem. Na co Star odpowiedział, że być może będzie mamusią" - opowiada Nikki, która jest Charliem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2dzjbr

Podziel się opinią

Share
d2dzjbr
d2dzjbr