Trwa ładowanie...

Był uroczym dzieckiem, dziś jest jej oparciem. Syn Jolie wreszcie zabrał głos

Maddox Jolie-Pitt udzielił pierwszego wywiadu. Jego bohaterką była Angelina Jolie, mama 16-latka. Adoptowany jako pierwszy z szóstki rodzeństwa, jest dla aktorki wielką podporą. Podczas premiery dramatu "First They Killed My Father" mówił, jak mu się z nią pracowało. Łatwo zauważyć, że w ostatnich miesiącach bardzo dojrzał.

Był uroczym dzieckiem, dziś jest jej oparciem. Syn Jolie wreszcie zabrał głosŹródło: ONS.pl
d56m1fe

Urodzony w Kambodży chłopiec jest uznawany za producenta wykonawczego obrazu. Był aktywny na każdym etapie jego produkcji, pomagał przy scenariuszu, podczas gdy Jolie zajmowała się reżyserią. – Starałem się pomagać na tyle, ile potrafiłem – powiedział w rozmowie z magazynem "People". O matce miał do powiedzenia tylko dwa zdania. – Jest zabawna, ma duże poczucie humoru i łatwa we współpracy – stwierdził. – Jest absolutnie wspaniała – dodał Maddox, zauważając, że daje z siebie wszystko w "dość trudnym" momencie życia.

Po złożeniu papierów rozwodowych, Jolie usunęła się w cień, całą uwagę skupiając na dzieciach. Dopiero niedawno udało się namówić ją na wywiad. Jako pierwszy oczyszczenia w prasie dokonał Brad Pitt. Emocjonalna, chwilami płaczliwa wypowiedź wzbudziła skrajne reakcje. Zwłaszcza fragment, gdy aktor bije się w piersi, biorąc winę za rozpad związku na siebie. Angeliny, jak to skwitowała, ten gest wcale nie zdziwił. – Miałam swoje wzloty i upadki. Myślę, że jestem teraz silniejsza – tak podsumowała pierwszy rok po rozstaniu w "Vanity Fair".

Rozwód "Brangeliny" był wielkim zaskoczeniem. Aktorzy wydawali się być dla siebie stworzeni. Dziś jedynym łącznikiem między nimi jest gromadka dzieci: Maddoxx, Zahara, Pax Thien, Shiloh oraz bliźnięta Vivienne i Knox. Zostały przy matce, z Pittem regularnie się spotykają. Wierni fani mają nadzieję, że Brad i Angelina jeszcze do siebie wrócą.

Zobacz także: Sensacyjny wywiad z Agneliną

d56m1fe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d56m1fe