Trwa ładowanie...

Była gwiazdą "Na dobre i na złe". Czym się dziś zajmuje?

Karolina Borkowska przez kilkanaście lat pracowała w zawodzie aktorki. Jednak, kiedy dorosła, wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery. Jak potoczyły się zatem jej losy po pożegnaniu się z popularnym serialem?

Karolina Borkowska była gwiazdą "Na dobre i na złe" Karolina Borkowska była gwiazdą "Na dobre i na złe" Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1pddax

Część osób twierdzi, że Karolina Borkowska była wręcz skazana na aktorstwo - pochodzi z artystycznej rodziny, przez co z tym zawodem miała do czynienia już od dziecka. Po raz pierwszy wystąpiła już w wieku dziewięciu lat w Teatrze Telewizji. Jej przygoda z "Na dobre i na złe" trwała od 1999 do 2005 roku. W czasach świetności serialu pojawiała się w epizodycznych rolach w innych produkcjach. Co się później stało z Borkowską?

Propozycje ról sprawiły, że szczęścia zaczęła szukać gdzie indziej

Młoda aktorka chciała rozwijać karierę, jednak późniejsze proponowane angaże jej nie pasowały. Z tego powodu od 2005 roku nie zagościła już na ekranach telewizorów. Do 2012 roku rozwijała się jako aktorka teatralna w Teatrze Żydowskim. Borkowska postanowiła później obrać zupełnie inny kierunek. Tym sposobem ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, a życie zawodowe poświęciła marketingowi i public relations.

d1pddax

Odniosła w tej dziedzinie spore sukcesy! Borkowska założyła bowiem agencję Public Dialog, a także została wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego oraz Collegium Civitas. Warto też dodać, że w latach 2016-2018 pełniła funkcję wiceprezesa Związku Firm Public Relations. W 2019 roku dołączyła z kolei do Sieci Mentorów PR, gdzie spełnia się w roli eksperta z obszaru marketingu.

Karolina Borkowska prywatnie

Gwiazda "Na dobre i na złe" swojego przyszłego męża, Pawła Bylickiego, poznała na studiach. Para pobrała się w 2010 roku. Miesiąc miodowy spędzili w Paryżu. Borkowska jest również szczęśliwą mamą Kuby, który szybko stał się ulubieńcem dziadka - Jacka Borkowskiego.

Borkowska z mężem na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy, AKPA
Borkowska z mężem na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy Źródło: AKPA, fot: AKPA

Pani Karolina unika branżowych imprez, choć czasem wybiera te bardziej interesujące. Można ją było zobaczyć m.in. na 19. Balu Dziennikarskim, a także podczas uroczystej premiery spektaklu "Osadzeni" w Teatrze Za Dalekim.

d1pddax

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Grażyna Zielińska o aktorstwie. "Ani się sobą nie zachwycam, ani nie traktuję tego jako przesłania do ludzkości"

d1pddax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pddax