Trwa ładowanie...

Była żona Harveya Weinsteina znów zakochana. Jej wybranek to wielki gwiazdor

Georgina Chapman przeszła trudne chwile. Jej małżeństwo rozpadło się w cieniu skandalu, a jej modowe imperium było na skraju bankructwa. Teraz projektantka znów jest zakochana. I to nie w byle kim. Ten związek już wzbudza wielkie emocje.

Share
Była żona Weinsteina ma nowego chłopaka
Była żona Weinsteina ma nowego chłopakaŹródło: Getty Images
dxb9x3j

Harvey Weinstein był królem Hollywood. Nad producentem zawisły czarne chmury, gdy jedna z współpracownic oskarżyła go o gwałt. To otworzyło puszkę Pandory. Zeznanie kobiety przerwało zmowę milczenia i zapoczątkowało ruch #metoo. Konsekwencje całej sytuacji mocno dotknęły żonę filmowca, Georginę Chapman, która jest twórczynią marki modowej Marchesa.

Upadek gwałciciela

Afera z udziałem Harveya Weinsteina zapoczątkowała słynną na cały świat akcję #metoo. Pierwszy raz we współczesnym świecie ofiarom nie udało się zamknąć ust ani groźbami, ani lukratywnymi ugodami. Król Hollywood trafił za kratki. W 2020 r. sąd w Nowym Jorku skazał go na 23 lata więzienia za wymuszenie aktu seksualnego na asystentce Mimi Haleyi w 2006 r. i gwałt na początkującej wówczas aktorce Jessice Mann, który miał mieć miejsce 7 lat później. Harveya Weinsteina oskarżono także w Los Angeles, gdzie postawiono mu zarzuty 11 napaści seksualnych na pięć różnych kobiet. Jeśli zostanie skazany, grozi mu do 140 lat więzienia. 

dxb9x3j

Georgina Chapman rozwiodła się z kryminalistą, ale skandal mocno odbił się na wizerunku stworzonej przez nią marki. Gwiazdy przestały pokazywać się w projektach Marchesy, a kreatorka zrezygnowała z tradycyjnego pokazu w 2020 r.

Nowy rozdział u boku gwiazdora

Na szczęście, kilka miesięcy temu Marchesa wróciła do łask. W projektach słynnej marki pokazały się Scarlett Johansson i Priyanka Chopra. Dobra passa wróciła także w życiu prywatnym rozwódki. Od kilku miesięcy plotkowano, że kobieta spotyka się z Adrienem Brodym - aktorem znanym choćby z "Pianisty" Romana Polańskiego.

Teraz para potwierdziła spekulacje. Zakochani pojawili się pierwszy raz na ściance. Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają.

dxb9x3j

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Filtry przeciwsłoneczne, których lepiej unikać. O tym pamiętaj w trakcie upałów

dxb9x3j

Podziel się opinią

Share
dxb9x3j
dxb9x3j