Blisko ludziByła żona Harveya Weinsteina znów zakochana. Jej wybranek to wielki gwiazdor

Była żona Harveya Weinsteina znów zakochana. Jej wybranek to wielki gwiazdor

Była żona Weinsteina ma nowego chłopaka
Była żona Weinsteina ma nowego chłopaka
Marta Kutkowska

21.06.2021 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Georgina Chapman przeszła trudne chwile. Jej małżeństwo rozpadło się w cieniu skandalu, a jej modowe imperium było na skraju bankructwa. Teraz projektantka znów jest zakochana. I to nie w byle kim. Ten związek już wzbudza wielkie emocje.

Harvey Weinstein był królem Hollywood. Nad producentem zawisły czarne chmury, gdy jedna z współpracownic oskarżyła go o gwałt. To otworzyło puszkę Pandory. Zeznanie kobiety przerwało zmowę milczenia i zapoczątkowało ruch #metoo. Konsekwencje całej sytuacji mocno dotknęły żonę filmowca, Georginę Chapman, która jest twórczynią marki modowej Marchesa.

Upadek gwałciciela

Afera z udziałem Harveya Weinsteina zapoczątkowała słynną na cały świat akcję #metoo. Pierwszy raz we współczesnym świecie ofiarom nie udało się zamknąć ust ani groźbami, ani lukratywnymi ugodami. Król Hollywood trafił za kratki. W 2020 r. sąd w Nowym Jorku skazał go na 23 lata więzienia za wymuszenie aktu seksualnego na asystentce Mimi Haleyi w 2006 r. i gwałt na początkującej wówczas aktorce Jessice Mann, który miał mieć miejsce 7 lat później. Harveya Weinsteina oskarżono także w Los Angeles, gdzie postawiono mu zarzuty 11 napaści seksualnych na pięć różnych kobiet. Jeśli zostanie skazany, grozi mu do 140 lat więzienia. 

Georgina Chapman rozwiodła się z kryminalistą, ale skandal mocno odbił się na wizerunku stworzonej przez nią marki. Gwiazdy przestały pokazywać się w projektach Marchesy, a kreatorka zrezygnowała z tradycyjnego pokazu w 2020 r.

Nowy rozdział u boku gwiazdora

Na szczęście, kilka miesięcy temu Marchesa wróciła do łask. W projektach słynnej marki pokazały się Scarlett Johansson i Priyanka Chopra. Dobra passa wróciła także w życiu prywatnym rozwódki. Od kilku miesięcy plotkowano, że kobieta spotyka się z Adrienem Brodym - aktorem znanym choćby z "Pianisty" Romana Polańskiego.

Teraz para potwierdziła spekulacje. Zakochani pojawili się pierwszy raz na ściance. Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (110)