GwiazdyByli małżeństwem przez 8 miesięcy. Rozwodzili się na oczach mediów

Byli małżeństwem przez 8 miesięcy. Rozwodzili się na oczach mediów

Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki
Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
18.05.2021 16:07

11 lat temu na temat ich związku rozpisywały się wszystkie show-biznesowe media. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska brylowali na ściankach i czerwonych dywanach, chętnie pozowali do zdjęć fotoreporterom.

Płomienne uczucie zaprowadziło ich do ołtarza. 25 września 2010 aktor poślubił swoją ukochaną. Jednak, jak to często w życiu bywa, nic nie trwa wiecznie, a wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po zaledwie 8 miesiącach małżeństwa Mateusz i Patrycja spotkali się w sądzie. Głośny rozwód ostatecznie zakończył ich krótką, lecz intensywną relację. Po latach aktor miał ubiegać się o unieważnienie małżeństwa z Krogulską.

Damięcki po raz kolejny ożenił się dopiero w styczniu 2018 roku ze swoją wieloletnią partnerką, instruktorką baletu Pauliną Andrzejewską. To u jej boku odnalazł prawdziwą miłość i spełnienie. Doczekali się dwóch synów, 3-letniego Franciszka i rocznego Ignacego.

Damięcki o swojej byłej żonie

Choć Damięcki jest już szczęśliwym mężem i ojcem, to niekiedy powraca wspomnieniami do bolesnej przeszłości. Kilka lat temu aktor na spotkaniu z licealistami, poczuł się na tyle swobodnie w gronie młodych ludzi, że napomknął kilka słów o swojej byłej żonie. – (Patrycja) chciała po prostu pięknej ceremonii, sprawy religii miały drugorzędne znaczenie. (...) Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja – podkreślił wówczas.

Patrycja Krogulska po hucznym rozstaniu z Damięckim na dobre wycofała się z show-biznesu. Kontynuuje pracę jako tłumaczka, wiedzie spokojne życie. Ponadto jest mamą dwóch córek. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, a zdjęciami ze swoich wojaży chwali w mediach społecznościowych. Krogulska uchyla tylko rąbek tajemnicy w mediach na temat swojej prywatności. Nie pokazuje, z kim obecnie jest związana, stroni od rozgłosu.

Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak jej były mąż, cieszy się nową rodziną i przeszłość oddzieliła bardzo grubą kreską.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta