GwiazdyPrawda wyszła na jaw. Łukasz Schreiber jest po rozwodzie - ale to nie wszystko

Prawda wyszła na jaw. Łukasz Schreiber jest po rozwodzie - ale to nie wszystko

Łukasz Schreiber wziął rozwód. Jest komentarz Marianny Schreiber
Łukasz Schreiber wziął rozwód. Jest komentarz Marianny Schreiber
Źródło zdjęć: © AKPA, East News
15.06.2022 15:36, aktualizacja: 15.06.2022 16:21

Choć Łukasz Schreiber jest w związku z Marianną Schreiber już od dobrych kilku lat, to teraz okazuje się, że był już wcześniej żonaty, a owocem tego związku było dziecko. Marianna Schreiber postanowiła skomentować te rewelacje. Jej słowa są jednoznaczne.

Marianna Schreiber oraz minister w rządzie PiS Łukasz Schreiber w 2015 roku wzięli ślub cywilny, a dwa lata później kościelny, by złożyć przysięgę w obliczu Boga. Wspólnie wychowują córkę. Jak się okazuje, mężczyzna miał już rodzinę. Informacje te zostały opublikowane na łamach tygodnika "Polityka". 

Łukasz Schreiber jest po rozwodzie

Z opublikowanego artykułu dowiadujemy się, że Łukasz Schreiber był już niegdyś żonaty i ma dziecko z poprzedniego małżeństwa, które zakończyło się rozwodem. "Był to związek niesakramentalny" – pisze "Polityka". Do tej pory te fakty nie były nigdy podane do wiadomości publicznej. Jednak Marianna Schreiber doskonale zdaje sobie sprawę z przeszłości męża i, jak twierdzi, nie ma z nią żadnego problemu. 

Marianna Schreiber o przeszłości swojego męża

"Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze" – komentuje na łamach "Super Expressu". 

Czy drugie małżeństwo Łukasza Schreibera przetrwa próbę czasu? Wiadomo bowiem, że Marianna Schreiber założyła partię polityczną "Mam dość 2023", z którą chce wystartować w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych. Nie od dziś wiadomo również, że małżonkowie mają zupełnie inne poglądy na wiele spraw politycznych czy społecznych, które łatwo mogą stać się przyczyną nieporozumień, a nawet kłótni. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta