Trwa ładowanie...

Camilla Parker Bowles i jej pierwszy mąż. Przez długie lata tkwili w nieszczęśliwym związku

Księżna Camilla jest obecnie żoną księcia Karola, ale zanim go poślubiła, długo była uwikłana w toksyczną relację ze swoim pierwszym mężem. Para wzajemnie się zdradzała i oszukiwała.

Share
Księżna Camilla
Księżna CamillaŹródło: Getty Images
d3kemdy

W latach 60. Camilla Rosemary Shand poznała Andrew Parker Bowles. Mężczyzna był królewskim brygadzistą, co jej bardzo imponowało. Para zaczęła się spotykać, ale ich relacja była burzliwa. Andrew nie potrafił pozostać wierny swojej wybrance i kilkakrotnie doszło do rozstania.

W międzyczasie Camilla poznała księcia Karola i zaczęła nawiązywać z nim coraz bliższą relację. Fakt był tajemnicą. W pewnym momencie doszło do absurdalnej sytuacji - Camilla flirtowała z Karolem, a Andrew z księżniczką Anną, siostrą Karola.

d3kemdy

Toksyczna relacja

Camilla czuła się źle z powodu zdrad partnera, ale jednocześnie imponowała jej jego siła, męskość i niedostępność. W 1973 roku pobrali się. Para doczekała się dwójki dzieci, ale mimo faktu założenia rodziny, mężczyzna nie potrafi dochować wierności żonie. Camilla długo łudziła się, że coś zmieni się na lepsze, ale jednocześnie cały czas utrzymywała bliską relację z Karolem, który od początku nie ukrywał, że to właśnie ona jest miłością jego życia.

Camilla Parker Bolews i Andrew Parker Bowles wzięli rozwód w 1995 roku. "Od wielu lat nic na nie łączyło" - przyznali zgodnie. Rok później Andrew poślubił Rosemary Pitman, z którą przed laty miał romans.

Z kolei Camilla mogła bardziej swobodnie spotykać się z księciem Karolem. 10 lutego 2005 podano do publicznej wiadomości, że książę Karol i Kamila Parker Bowles zamierzają się pobrać, a ślub nastąpi 8 kwietnia. Uroczystość przełożono o jeden dzień ze względu na pogrzeb Jana Pawła II.

d3kemdy

Camilla miała prawo do tytułu księżnej Walii, ale nie przyjęła go ze względu na fakt, że kojarzy się on wielu osobom z Dianą Spencer, pierwszą żoną Karola. Ponadto ustalono, że o objęciu tronu przez Karola, Camilla nie zostanie królową, otrzyma tylko tytuł księżnej-małżonki.

Aleksandra Piotrowska krytykuje wpis Krystyny Pawłowicz. "W przyrodzie występują więcej niż dwie płcie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3kemdy

Podziel się opinią

Share
d3kemdy
d3kemdy