Trwa ładowanie...

Cezary Żak z żoną Katarzyną drżą o córkę. Młodsza pociecha walczy z koronawirusem

Młodsza córka aktorskiej pary Zuzanna Żak wybrała zawód lekarza i z tego też powodu ma cały czas bezpośredni kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem. Rodzice wspierają swoją pociechę, ale jednocześnie martwią się o to, aby Zuzannie nic się nie stało.
Share
Cezary i Katarzyna Żak martwią się o swoją córkę.
Cezary i Katarzyna Żak martwią się o swoją córkę.Źródło: ONS.pl
d1ivyns

Cezary i Katarzyna Żakowie mają powody do dumy i niepokoju. Jedna z ich córek ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a obecnie odbywa staż podyplomowy na internie i pediatrii. Jednak w tym ciężkim czasie pandemii potrzebna jest pomoc wszystkich medyków, dlatego Zuzanna Żak zajmuje się obecnie walką na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

Zuzanna Żak nie poszła w ślady rodziców

Aktorskie małżeństwo niegdyś wspomniało, że nie chcieli, aby córki poszły w ich ślady. Ich marzenie się spełniło – Aleksandra została producentką programów dla dzieci, a Zuzanna wybrała ścieżkę lekarską. Właśnie ze względu na pełnione przez młodszą córkę obowiązki, Cezary i Katarzyna Żak bardzo się o nią martwią. Lekarzem była także mama aktorki.

d1ivyns

Choć przed Zuzanną sporo wyzwań, nie zapomina o odwiedzinach u rodziców pod Warszawą. Jak się okazuje, córka aktorów nie chcąc, aby rodzice nadto się narażali sama zdecydowała się na bezpośrednią pomoc dla nich.

- Zapowiedziała im, by nie wychodzili z domu, gdy nie ma potrzeby. To ona będzie przywoziła im zakupy. I tak robi, wyręcza ich w wielu obowiązkach. Ich priorytetowe zadanie to dbanie o zdrowie – dodała w komentarzu "Na Żywo" znajoma z kręgu rodziny aktorów.

Zobacz także:Anna Kalczyńska jest ozdrowieńcem. Wyszła ze studia "Dzień dobry TVN" bez maseczki

Przeczytaj:Nina Terentiew, "caryca polskiej telewizji", świętuje 50 lat kariery. "W tym zawodzie nie ma miejsca dla mimoz"

d1ivyns

Jak walczyć z koronawirusem? Dr Magdalena Krajewska radzi, co robić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ivyns

Podziel się opinią

Share
d1ivyns
d1ivyns