GwiazdyCezary Żak z żoną Katarzyną drżą o córkę. Młodsza pociecha walczy z koronawirusem

Cezary Żak z żoną Katarzyną drżą o córkę. Młodsza pociecha walczy z koronawirusem

Cezary i Katarzyna Żak martwią się o swoją córkę.
Cezary i Katarzyna Żak martwią się o swoją córkę.
Źródło zdjęć: © ONS.pl

06.11.2020 09:05, aktual.: 01.03.2022 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Młodsza córka aktorskiej pary Zuzanna Żak wybrała zawód lekarza i z tego też powodu ma cały czas bezpośredni kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem. Rodzice wspierają swoją pociechę, ale jednocześnie martwią się o to, aby Zuzannie nic się nie stało.

Cezary i Katarzyna Żakowie mają powody do dumy i niepokoju. Jedna z ich córek ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a obecnie odbywa staż podyplomowy na internie i pediatrii. Jednak w tym ciężkim czasie pandemii potrzebna jest pomoc wszystkich medyków, dlatego Zuzanna Żak zajmuje się obecnie walką na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

Zuzanna Żak nie poszła w ślady rodziców

Aktorskie małżeństwo niegdyś wspomniało, że nie chcieli, aby córki poszły w ich ślady. Ich marzenie się spełniło – Aleksandra została producentką programów dla dzieci, a Zuzanna wybrała ścieżkę lekarską. Właśnie ze względu na pełnione przez młodszą córkę obowiązki, Cezary i Katarzyna Żak bardzo się o nią martwią. Lekarzem była także mama aktorki.

Choć przed Zuzanną sporo wyzwań, nie zapomina o odwiedzinach u rodziców pod Warszawą. Jak się okazuje, córka aktorów nie chcąc, aby rodzice nadto się narażali sama zdecydowała się na bezpośrednią pomoc dla nich.

- Zapowiedziała im, by nie wychodzili z domu, gdy nie ma potrzeby. To ona będzie przywoziła im zakupy. I tak robi, wyręcza ich w wielu obowiązkach. Ich priorytetowe zadanie to dbanie o zdrowie – dodała w komentarzu "Na Żywo" znajoma z kręgu rodziny aktorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także