Trwa ładowanie...
Megafon.pl
20-08-2010 19:00

Chwile grozy Halle Berry

Halle Berry postanowiła nauczyć swoją 2-letnią córkę Nahlę, jak postępować, gdy się zgubi. Aktorka niedawno przeżyła chwile grozy, gdy Nahla zniknęła na chwilę w sklepie.

Chwile grozy Halle BerryŹródło: AP
dg1kaft

Halle Berry postanowiła nauczyć swoją 2-letnią córkę Nahlę, jak postępować, gdy się zgubi. Aktorka niedawno przeżyła chwile grozy, gdy Nahla zniknęła na chwilę w sklepie. Po przejściu przez koszmar każdego rodzica Berry postanowiła, że nauczy dziewczynkę kilku prostych faktów, aby ta, w razie potrzeby, mogła łatwo odnaleźć mamę. Nauka okazała się jednak trudnym doświadczeniem...

- Poszłyśmy na zakupy i miałam coś, co zna chyba każdy rodzic - wyznała gwiazda. - Odwracasz głowę na ułamek sekundy, patrzysz z powrotem, dziecka nie ma, robi ci się nagle bardzo gorąco. Tak więc trochę się załamałam, ale oczywiście gdy się zaczęłam rozglądać to po 30 sekundach się pojawiła. Jednak zaczęłam się zastanawiać - co by było, gdyby naprawdę się zgubiła. Czy potrafiłaby powiedzieć, jak się nazywam? Więc zapytałam się jej tego wieczoru: "Jak się nazywa twoja mamusia?". Popatrzyła na mnie wzrokiem mówiącym: "Ty idiotko. Po co się mnie pytasz jak się nazywasz?". Spytałam jeszcze raz i po chwili namysłu odparła: "Halle Blueberries!".

Dorobek Halle Berry zamyka rola w filmie "Druga szansa".

dg1kaft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg1kaft