Trwa ładowanie...

Najwięksi zdrajcy wśród znaków zodiaku. Nie można im wierzyć

Nie wystarczy im tylko jeden partner. Przedstawiciele tych znaków zodiaku zakochują się często, ale na krótko. Nie czują się przez to źle ani nie mają wyrzutów sumienia. Przecież to tylko zabawa, w czym problem?

Które znaki zodiaku mają skłonności do zdrady?Które znaki zodiaku mają skłonności do zdrady?Źródło: Adobe Stock, fot: Nicoleta Ionescu
d3zrh2d
d3zrh2d

Byk szuka swojego ideału. I nigdy nie przestaje

Podobno ten znak należy do najbardziej lojalnych, stałych w swoich przekonaniach i stabilnych w całym zodiaku. Niestety, nie dotyczy to spraw uczuciowych. To idealista, który ma wobec partnera wysokie wymagania. Jeśli kandydat czy kandydatka ich nie spełnia, Byk bez wahania szuka dla siebie kogoś lepszego… gdy związek wciąż trwa.

Osoby urodzone w tym znaku mają swoje własne zasady moralne, których trzymają się przez całe życie, a zdrada nie figuruje w nich jako wyjątkowo ciężkie przewinienie – ale tylko jeśli dotyczy samego Byka. On ma prawo poszukiwać, ktoś inny absolutnie nie. Zdradzony Byk obraża się na śmierć. Nigdy nie wybaczy.

Bliźnięta są królami życia. Nieustannie zmieniają partnerów

Należą do znaków, których nie da się tak łatwo usidlić. Bliźnięta są zmienne i kapryśne, stale potrzebują nowych podniet, inaczej się nudzą. Nie są też wierne z natury, ba – uważają, że monogamia stoi z nią w sprzeczności, co chętnie udowodnią za pomocą długiego i przemądrzałego wywodu, gdy zakomunikują partnerowi, że odchodzą.

d3zrh2d

Osoby urodzone w tym znaku uwielbiają eksperymenty i cenią sobie bujne życie uczuciowe. Uważają, że mają prawo korzystać z uciech, ile tylko mogą. Nie uznają zdrady za coś złego, przecież każdy człowiek jest wolny i ma prawo robić to, na co ma ochotę. Jeśli komuś się to nie podoba, droga wolna.

Waga niby jest taka porządna, ale… Różnie bywa

Zodiakalne Wagi lubią wypróbowywać różne możliwości. Nawet jeśli się zwiążą, zwykle mają dobrze przygotowaną ścieżkę odwrotu. To jeden z tych znaków, które wiecznie poszukują i nigdy nie są zadowolone z efektu końcowego. Tak samo w związkach, jak i w pracy, poszukują niedoścignionego ideału. Czasami zajmuje im to całe życie.

Nawet Wagi w stałych związkach lubią poflirtować dla sportu. Może uda im się poznać kogoś lepszego, atrakcyjniejszego, bogatszego? Wszystko jest możliwe. Te drobne zdrady – częściej emocjonalne niż fizyczne – czynią z Wagi osobę nie do końca godną zaufania, nawet jeśli rzadko posuwa się dalej niż luźna znajomość.

Strzelec to król życia. A częścią tego życia są też zdrady

Strzelec to znak najbardziej towarzyski i żądny przygód. Nie lubi stagnacji i stabilizacji, które nieodmiennie kojarzą mu się z nudą. Osoby urodzone w tym znaku są atrakcyjne, wygadane i mają niezwykłą lekkość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, również tych romantycznej natury. Nawet stały związek w niczym im nie przeszkadza.

d3zrh2d

Strzelce z łatwością robią wrażenie na otoczeniu i przyciągają do siebie ludzi, a wraz z nimi pokusy. Zdradę traktują bardzo lekko – no trudno, stało się, nie ma o czym rozmawiać. Zresztą, rzadko się przyznają. Potrafią świetnie kłamać prosto w oczy i będą się wszystkiego wypierać aż do samego końca.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3zrh2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zrh2d