GwiazdyCiążowe dolegliwości Agnieszki Włodarczyk. Wiele kobiet ją zrozumie

Ciążowe dolegliwości Agnieszki Włodarczyk. Wiele kobiet ją zrozumie

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk

09.05.2021 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Włodarczyk jest już w zaawansowanej ciąży. Rosnący brzuszek sprawia, że trudniej jej się poruszać. Ponadto zaczęła mieć kłopoty z pamięcią, a niedawno doszła do tego kolejna uciążliwa dolegliwość.

Agnieszka Włodarczyk od ponad roku jest w związku z Robertem Karasiem, mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Jednak o ich miłości dowiedzieliśmy się dopiero w wakacje 2020 roku, kiedy już od kilku miesięcy byli razem. Początkowo niewielu wierzyło, że aktorka i sportowiec stworzą poważną relację, ale gdy ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, chyba już nikt nie miał wątpliwości, że połączyło ich prawdziwe i silne uczucie. Szybko się w sobie zakochali i dziś odliczają tygodnie, aż owoc ich miłości pojawi się na świecie.

Agnieszka Włodarczyk ma ciążowe dolegliwości

Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Coraz większy brzuch sprawia, że Agnieszce trudniej się poruszać, nie jest w stanie wytrzymać w jednej pozycji tyle, co kiedyś. Niedawno przyznała się na swoim profilu na Instagramie, że ma problemy z pamięcią, zapomina, co chciała powiedzieć lub co miała zrobić. Jest to częsta przypadłość u kobiet w błogosławionym stanie.

Ponadto doszła kolejna bolączka - Włodarczyk skarży się na zatrzymywanie wody w organizmie. Bardzo puchnie, a najgorzej czuje się rano, tuż po przebudzeniu. Nie dość, że ma obrzęki na twarzy, nogach - szczególnie na stopach i kostkach - to jeszcze na rękach.

– Ja ostatnio kiedy się budzę, mam takie spuchnięte ręce, że nie mogę ich ścisnąć – wyznała gwiazda i poprosiła fanki, które też były lub są w ciąży, by poradziły jej, jak ma temu zaradzić.

Internautki podpowiedziały aktorce, że powinna pić np. herbatę z pokrzywy lub napar z liści pietruszki. Ich zdaniem naturalne wywary nie zaszkodzą dziecku, a przy okazji przyniosą ulgę przyszłej mamie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)