Trwa ładowanie...

Córka Angeliny Jolie zagroziła jej ucieczką z domu. Chce częściej spotykać się z ojcem

Prawie 14-letnia Vivienne, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, przeżywa obecnie nastoletni bunt związany przede wszystkim z trudnymi relacjami między jej rodzicami. Jak donoszą zagraniczne media plotkarskie, nastolatka chce spędzać więcej czas z ojcem i nie zawaha się w tym celu po prostu wyjść z domu, co oznajmiła matce.

Share
Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przeżywa bunt Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przeżywa bunt Źródło: Getty Images
d2wf8pk

Angelina Jolie i Brad Pitt wydawali się być parą idealną. Wszystko to jednak trwało do czasu. Byli razem przez 11 lat. Przez ostatnie dwa lata pozostawali w związku małżeńskim, który zawarli w malowniczym francuskim zamku. W 2016 roku aktorka złożyła pozew rozwodowy i zażądała wyłącznej opieki nad sześciorgiem dzieci (trojgiem biologicznych i trojgiem adoptowanych). Jako powód podała agresywne zachowanie męża ponoć uzależnionego od alkoholu i marihuany. Sąd jednak przyznał parze wspólną opiekę nad dziećmi, które jego zdaniem nie były w żaden sposób zagrożone ze strony ojca. 

Córka Brada Pitta chce z nim spędzać więcej czasu

Jak donoszą zagraniczne media plotkarskie, prawie 14-letnia Vivienne, druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, wręcz szaleje za swoim ojcem, który od momentu rozwodu miał wykonać dużo pracy nad sobą. Dziewczyna chce z nim spędzać więcej czasu i to właśnie z tego powodu miała uciec ostatnio swoim opiekunom na ulicach Los Angeles. 

"Ma dość podróżowania między mamą, tatą i nianiami, jak to robiła przez ostatnie pięć lat, i po prostu chce go lepiej poznać. Viv ma prawie 14 lat i uważa, że jej życzenia powinny być brane pod uwagę" – podał informator Woman’s Day. Vivienne w momencie rozstania swoich rodziców miała zaledwie osiem lat i nie do końca rozumie, w przeciwieństwie do starszego rodzeństwa, co między nimi zaszło. Angelina Jolie i Brad Pitt zdecydowali się jednak dla dobra dzieci na zamieszkanie blisko siebie. 

d2wf8pk

Córka Angeliny Jolie zagroziła jej ucieczką z domu

"Angie była zaskoczona jej wybuchem – kilka dzieci groziło jej ucieczką, gdy były młodsze, jak większość dzieci, ale Viv zawsze była najłagodniejsza. Martwi się, że się obudzi i okaże się, że Viv uciekła w nocy, ale na szczęście nie ma daleko, żeby dostać się do taty" – dodał informator Woman’s Day. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2wf8pk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wf8pk
d2wf8pk