GwiazdyCórka Kasi Kowalskiej coraz bardziej przypomina mamę. Artystka pochwaliła się zdjęciem dziecka

Córka Kasi Kowalskiej coraz bardziej przypomina mamę. Artystka pochwaliła się zdjęciem dziecka

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
10.08.2021 08:16

24-letnia córka Kasi Kowalskiej jest pasjonatką świata mody i stawia na własny, odważny styl. Niedawno Aleksandra zafarbowała swoje ciemne włosy na platynowy blond, ale na twarzy staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy.

Aleksandra Kowalska obecnie mieszka w Londynie, gdzie studiuje na prestiżowej uczelni London College of Fashion. 24-latka uwielbia projektować, bawić się modą oraz eksperymentować z własnym wizerunkiem.

Kilka tygodni temu zdecydowała się diametralnie zmienić kolor włosów. Z czarnego na platynowy blond. Ponadto zafarbowała brwi na taki sam odcień. Obecnie wróciła do ciemnych brwi, ale blond na głowie pozostał i dodaje jej uroku.

Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie ukochanej córki, na którym młoda kobieta coraz bardziej przypomina mamę. 24-latka ma na sobie czarną prostą sukienkę i piękną opaleniznę, która złapała podczas wakacji w Grecji.

Powrót do zdrowia

Aleksandra Kowalska ma za sobą ciężki okres. W szczycie pandemii ciężko zachorowała, a lekarze długo nie potrafili jej poprawnie zdiagnozować. Po czasie okazało się, że zaraziła się nie koronawirusem tylko adenowirusem.

Dziewczyna trafiła do szpitala i przez trzy tygodnie była w śpiączce. "Ola ma wycięte z życia prawie półtora miesiąca. Niewiele pamięta. Gdy się obudziła, nie wiedziała, co się wydarzyło przez ten czas. Że był całkowity lockdown, że nie latały samoloty, wstrzymano ruch pociągów, że nie wolno było wychodzić z domów [...] Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku-chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana" - powiedziała później artystka w rozmowie z "Pani".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta