Trwa ładowanie...
ycipk-3d0lga

Córka Madonny Lourdes Leon zrobiła kontrowersyjne show. Nietypowy performance miał być formą sztuki

Córka Madonny wzięła udział w symulowanej orgii dla Art Basel Performance. Artystyczny występ z udziałem Lourdes Leon wzbudził wiele kontrowersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Madonny Lourder Leon podczas show
Córka Madonny Lourder Leon podczas show (Getty Images)
ycipk-3d0lga

W piątek 6 grudnia córka Madonny Lourdes Leon wzięła udział w pokazie mody hiszpańskiej marki odzieżowej. Występ zakończył się spektaklem zatytułowanym "Love Different", który nawiązywał do miłości do różnorodności i wielokulturowości.

Córka Madonny Lourdes Leon symulowała orgię

Ubrani w odzież hiszpańskiej marki modele i modelki po przejściu po wybiegu stawali na platformie. Lourdes Leon jako ostatnia dotarła do podestu, na którym modele i modelki zaczęli dobierać się w pary. Pary imitowały pocałunki, a następnie powoli wzajemnie zdejmowały z siebie ubrania. Modele i modelki pod koniec występu byli prawie nadzy. Zostawali jedynie w cielistej bieliźnie, a piersi kobiet zasłaniały okrągłe plastry. Pokaz zakończył się widokiem ocierających się o siebie niemalże nagich ciał.

W wywiadzie udzielonym dla brytyjskiego "Vogue’a" Madonna wyznała, że jej 23-letnia córka podąża za własnym powołaniem artystycznym. – Lourdes Leon jest bardzo utalentowana. Zazdroszczę jej wielu umiejętności. Jest niesamowitą tancerką, świetną aktorką i pięknie gra na pianinie – przyznała piosenkarka. – Uważam, że ma więcej talentów niż ja – dodała.

ycipk-3d0lga

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

ycipk-3d0lga

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3d0lga

ycipk-3d0lga
ycipk-3d0lga