GwiazdyDagmara Kaźmierska o pobycie w więzieniu. Nie wstydzi się przeszłości

Dagmara Kaźmierska o pobycie w więzieniu. Nie wstydzi się przeszłości

Dagmara Kaźmierska szczerze o swoich decyzjach
Dagmara Kaźmierska szczerze o swoich decyzjach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA

13.10.2021 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska jest obecnie popularną celebrytką, ale wcześniej wchodziła w różne, niekoniecznie uczciwe, biznesy i trafiła do więzienia. Do tej pory unikała rozmów o swojej niechlubnej przeszłości, ale teraz odsłoniła wszystkie karty.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność i rozgłos dzięki programowi "Królowe Życia", gdzie dzieli się swoją codziennością z widzami i nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi.

Sława sprawiła, że Polacy dowiedzieli się o różnych kwestiach z jej życia, zarówno tych pozytywnych jak i takich, którymi raczej nikt nie chce się chwalić.

Przed laty Kaźmierska prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku została zatrzymana i trafiła do więzienia, gdzie spędziła 14 miesięcy.

Do sieci trafił fragment jej autobiografii, w której mówi wprost, jak wspomina tamten czas.

"'Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska" – podkreśliła.

Kaźmierska została skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo oraz sutenerstwo.

Cała prawda o Kaźmierskiej

Książka Dagmary Kaźmierskiej miała trafić do sklepów w połowie października, ale z przyczyn od niej niezależnych, premiera została przesunięta.

Celebrytka już wielokrotnie wspominała, że autobiografia wywoła duży szum, ponieważ jest w niej szczera jak nigdy i bez owijania w bawełnę opowiada zarówno o więzieniu, nieudanych związkach jak i wychowywaniu syna.

Ktoś z was zamierza kupić książkę "Królowej Życia?".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także