Trwa ładowanie...

Dagmara Kaźmierska o pobycie w więzieniu. Nie wstydzi się przeszłości

Dagmara Kaźmierska jest obecnie popularną celebrytką, ale wcześniej wchodziła w różne, niekoniecznie uczciwe, biznesy i trafiła do więzienia. Do tej pory unikała rozmów o swojej niechlubnej przeszłości, ale teraz odsłoniła wszystkie karty.

Share
Dagmara Kaźmierska szczerze o swoich decyzjach
Dagmara Kaźmierska szczerze o swoich decyzjach Źródło: AKPA, fot: AKPA
d119ym7

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność i rozgłos dzięki programowi "Królowe Życia", gdzie dzieli się swoją codziennością z widzami i nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi.

Sława sprawiła, że Polacy dowiedzieli się o różnych kwestiach z jej życia, zarówno tych pozytywnych jak i takich, którymi raczej nikt nie chce się chwalić.

Przed laty Kaźmierska prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku została zatrzymana i trafiła do więzienia, gdzie spędziła 14 miesięcy.

Do sieci trafił fragment jej autobiografii, w której mówi wprost, jak wspomina tamten czas.

d119ym7

"'Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska" – podkreśliła.

Kaźmierska została skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo oraz sutenerstwo.

Cała prawda o Kaźmierskiej

Książka Dagmary Kaźmierskiej miała trafić do sklepów w połowie października, ale z przyczyn od niej niezależnych, premiera została przesunięta.

Celebrytka już wielokrotnie wspominała, że autobiografia wywoła duży szum, ponieważ jest w niej szczera jak nigdy i bez owijania w bawełnę opowiada zarówno o więzieniu, nieudanych związkach jak i wychowywaniu syna.

d119ym7

Ktoś z was zamierza kupić książkę "Królowej Życia?".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Przedłużenie certyfikatów covidowych. Kiedy zapadną decyzje? Rzecznik MZ odpowiada

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d119ym7

Podziel się opinią

Share
d119ym7
d119ym7