GwiazdyDagmara Kaźmierska odpoczywa w Turcji. Pojawiła się w towarzystwie innej uczestniczki "Królowych życia"

Dagmara Kaźmierska odpoczywa w Turcji. Pojawiła się w towarzystwie innej uczestniczki "Królowych życia"

Dagmara Kaźmierska wybrała się na ciepły wypoczynek do Turcji
Dagmara Kaźmierska wybrała się na ciepły wypoczynek do Turcji
Źródło zdjęć: © Instagram
22.09.2022 10:25, aktualizacja: 22.09.2022 10:37

Dagmara Kaźmierska wybrała się na wypoczynek do gorącej Turcji. Celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótki filmik z wakacji, na których nie była sama. Co więcej, pojawiła się w towarzystwie innej uczestniczki "Królowych życia". Domyślacie się której?

Dagmara Kaźmierska to z pewnością jedna z najpopularniejszych "Królowych życia". Od razu stała się prawdziwą ulubienicą widzów programu, bawiąc ich swoim humorem i sporym dystansem do siebie. Dziś jest obserwowana na Instagramie przez ponad milion użytkowników. To tam zamieściła zaskakujący filmik, na którym widzimy ją z inną uczestniczką "Królowych".

Dagmara Kaźmierska odpoczywa w Turcji

Dagmara Kaźmierska postanowiła wybrać się na (jeszcze ciepły) odpoczynek do Turcji, gdzie korzysta z ostatnich tak słonecznych dni i cieszy się wakacyjnymi chwilami. Na opublikowanym przez siebie filmiku na Instagramie z Turcji nie pojawiła się jednak sama.

Kogo możemy więc zobaczyć u boku Dagmary Kaźmierskiej? Ta informacja może zdziwić niejednego fana celebrytki. Jej "wakacyjną kompanką" jest bowiem inna uczestniczka "Królowych życia", Adrianna Eisenbach. Adrianna z kolei zabrała do Turcji także jednego z synów. Jak możemy zauważyć, wszyscy świetnie się ze sobą bawią.

"Najpiękniejsze królowe"

Post Dagmary Kaźmierskiej z filmikiem z Turcji został już polubiony przez prawie pięć tys. osób, a fani "Królowych życia" są zachwyceni, że uczestniczki spędzają wakacje razem. W komentarzach nie brakuje odniesień do tego, że dla wielu z nich to właśnie one dwie były ulubionymi w tym programie. Jak widać, one także darzą się sporą sympatią.

"Dwie wspaniałe kobiety i cudowny Dawid. Całą trójkę uwielbiam", "Pięknie kobiety wyglądacie", "Najpiękniejsze królowe", "Ale tam pięknie! Bawcie się dobrze", "Jesteście cudowne" - czytamy w komentarzach.

"A mnie się dzisiaj tak zachciało Turcji" - skomentował także post znajomy pań, Qczaj.

"Zapraszamy kochany" - odpowiedziała mu Dagmara Kaźmierska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.