GwiazdyDagmara Kaźmierska z nowym partnerem. Łudząco przypomina jej przyjaciela

Dagmara Kaźmierska z nowym partnerem. Łudząco przypomina jej przyjaciela

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
26.07.2021 13:58

Dagmara Kaźmierska znana jako "Królowa życia" chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Celebrytka często mówiła, że nie ma szczęścia w miłości, ale niedawno wiele się pozmieniało.

Dagmara Kaźmierska to jedna z głównych bohaterek reality show "Królowe Życia". W każdym odcinku emanuje swoim zamiłowaniem do luksusu i raczy widzów specyficznymi spostrzeżeniami na temat świata.

W życiu Kaźmierskiej wiele się działo. I to niekoniecznie dobrego. 46-latka uległa jakiś czas temu poważnemu wypadkowi samochodowemu.

"Już nie jest tak, jak było. Sprawność nie wróci, może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty" - przyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Nowa znajomość

W trudnym okresie rehabilitacji wspierał ją wieloletni przyjaciel - Jacek. Mężczyzna chętnie spędza czas z "Królową życia" i nie szczędzi jej złośliwych uwag. Jakiś czas temu próbował zyskać jej miłość, lecz bezskutecznie. Dagmara odrzuciła oświadczyny. Ten fakt jednak nie zniszczył ich przyjaźni.

Dzisiaj Jacek nadal ma stały kontakt z Dagmarą Kaźmierską, ale jej serce jest zajęte przez innego mężczyznę. Celebrytka opublikowała w sieci krótkie nagranie, na którym zdecydowała się pokazać wizerunek partnera. Przy okazji podzieliła się zabawną historią.

"On dzisiaj mówi: zabiorę cię do 5-gwiazdowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów" - powiedziała.

Jednak to nie historia przyciągnęła uwagę internautów, a wygląd tajemniczego partnera Dagmary. "Podobny do Jacka!", "Wygląda jak Jacek" - twierdzą komentujący.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.