Blisko ludziDanuta Holecka z końcem kwietnia zniknęła z "Wiadomości". Kiedy dziennikarka wróci na antenę?

Danuta Holecka z końcem kwietnia zniknęła z "Wiadomości". Kiedy dziennikarka wróci na antenę?

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Źródło zdjęć: © AKPA

27.05.2021 08:32

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek newsowych Telewizji Polskiej od końca kwietnia nie pokazuje się na antenie. Jak podają media, szefowa "Wiadomości" TVP korzysta z przysługującego jej urlopu. Kiedy wróci na wizję?

Danuta Holecka jest dziennikarką, którą większość kojarzy przede wszystkim ze stacji TVP. Z telewizją związana jest od ponad 30 lat. Obecnie pełni funkcję kierownika redakcji programu informacyjnego "Wiadomości”. Danuta Holecka uważana jest za jedną z najbardziej lubianych dziennikarek wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Współpraca Danuty Holeckiej z Telewizją Polską rozpoczęła się na początku lat 90. Pojawia się w licznych programach, może też liczyć na dobrą pensję, mówi się że jest jedną z najlepiej opłacanych dziennikarek. Danuta Holecka zadebiutowała w roli prezenterki głównego wydania "Wiadomości” w 1997 roku. Dziennikarka pełniła tę funkcję przez sześć miesięcy. Wróciła na stanowisko w latach 2003-2004 oraz 2010 r.

Kariera Danuty Holeckiej nabrała tempa w 2016 r., gdy ponownie została prezenterką głównego wydania "Wiadomości”. Dziennikarka prowadziła też takie programy jak "Gość Wiadomości” w TVP Info, "Dziś wieczorem”, "Kwadrans polityczny” w TVP 1, "Oczy w oczy” w TVP Polonia oraz "Minęła dwudziesta” w TVP Info.

Wykorzystuje urlop?

Aktualnie prezenterka ma przerwę od mediów. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl z końcem kwietnia zniknęła z anteny, aby wykorzystać w maju przysługujący jej urlop. Zgodnie z doniesieniami, dziennikarka ma ponownie wrócić na ekrany w czerwcu. Nie podano jednak konkretnej daty. - Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany – mówią pracownicy Telewizji Polskiej cytowani przez portal.

Obecnie główne wydania "Wiadomości" TVP1 o 19:30 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Jest to dwójka najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy informacyjnych po Holeckiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także