Trwa ładowanie...
holderName
Ludzie

Dariusz Wnuk grał w serialu "Samo życie". Losy aktora

Dariusz Wnuk grał Łukasza Dunina w serialu "Samo życie". Od tego czasu rzadko się o nim mówi. Dziś ma 42 lata. Możemy podziwiać aktora na deskach teatru albo w serialu "Na Wspólnej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pan filmowy serialu "Samo Zycie"
Pan filmowy serialu "Samo Zycie" (ONS.pl)
holderName

W 2001 roku Dariusz Wnuk ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zanim stał się rozpoznawalny występował na deskach teatru Ateneum w spektaklach: "Oczy wielkiego miasta" oraz "Zbrodnia i kara". Następnie w Scenie Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego grał w tragedii Williama Shakespeare’a "Król Lear" w reż. Andrieja Konczałowskiego z tytułową kreacją Daniela Olbrychskiego.

Zobacz także: Beata Kawka grała w serialu "Samo życie". Nie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego

Dariusz Wnuk jako Łukasz Dunin

Aktor zyskał największą popularność za sprawą serialu "Samo życie", gdzie w wcielał się w rolę niepełnosprawnego Łukasza Dunina, syna Pawła (Krzysztof Stelmaszyk), zmarłego tragicznie byłego redaktora naczelnego gazety "Samo Życie", mającego za sobą dwie próby samobójcze, który nie potrafi pogodzić się z tym, że porusza się na wózku.

holderName

Zobacz także: Magdalena Smalara grała w serialu "Samo życie". Tak teraz wygląda

Dariusz Wnuk – jak dziś wygląda?

W 2010 roku serial "Samo życie" zdjęto z anteny po 8 latach emisji. W tym samym roku zagrał w filmie "Randka w ciemno" jako Damian. Następnie mogliśmy go oglądać w epizodach w serialach: "Na dobre i na złe" jako Jurek Akuła, "Czas honoru" jako żołnierz amerykański, "Prawo Agaty" jako radca prawny. Aktor bardzo chroni swoje życie prywatne. Na co dzień możemy go oglądać w serialu "Na Wspólnej" w roli policjanta Roberta i partnera prawniczki Weroniki (Renata Dancewicz).

   ONS.pl
(ONS.pl)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName