Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o żonie. Mówi też o córkach

Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o żonie. Mówi też o córkach

Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
05.04.2023 12:50, aktualizacja: 05.04.2023 15:42

Dawid Kubacki udzielił właśnie pierwszego wywiadu mediom. Zdradził nie tylko informacje na temat obecnego stanu zdrowia żony, ale także opowiedział o córeczkach. Jak dziewczynki reagują na nieobecność mamy?

Dawid Kubacki zszokował fanów informacją, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Marta Kubacka walczy z problemami kardiologicznymi i od kilku tygodniu przebywa w szpitalu. Jak na tę sytuację reagują dzieci pary? Skoczek zdradził nieco szczegółów w "DDTVN".

Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony

Dawid i Marta Kubaccy stanęli na ślubnym kobiercu w 2019 roku. Przez lata tworzyli szczęśliwą rodzinę. Nic nie wskazywało na to, że żona sportowca może mieć jakieś problemy ze zdrowiem. Chętnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, a jej mąż brał udział w kolejnych turniejach.

W połowie marca skoczek w trybie pilnym przerwał jednak udział w Pucharze Świata i wrócił do domu. Fani na całym świecie zastanawiali się, co było powodem jego decyzji. Dawid Kubacki nie trzymał długo kibiców w niepewności. Jak sam zdradził w obszernym poście na Instagramie, jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Skoczek przyznał, że przyczyną są "problemy kardiologiczne".

Sportowiec zaznaczył, nie zamierza opowiadać w mediach, dlaczego jego żona zachorowała chyba, że sama wyrazi na to zgodę lub go o to poprosi. Od czasu do czasu zdradza jednak fanom, jak idą postępy w leczeniu. Ostatnio Dawid Kubacki udzielił wywiadu w "Dzień dobry TVN", gdzie przyznał, że jego żona ma się już lepiej, jednak jeszcze długa droga przed nimi.

"(…) na pewno nas czeka jeszcze długa droga w rehabilitacji, w tym, żeby wrócić do domu w pełni sprawnym i ze spokojem, że wszystko jest ok" - podkreślił w wywiadzie skoczek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawid Kubacki o córkach

Dawid i Marta Kubaccy doczekali się dwójki dzieci. Zuzia urodziła się pod koniec 2021 roku, a Maja przyszła na świat w styczniu tego roku. Ich pociechy są jeszcze małe, dlatego mogą nie zdawać sobie do końca sprawy z tego, co się stało.

Skoczek w rozmowie z "DDTVN" zdradził, że każdą chwilę spędza w szpitalu, by przynajmniej swoją obecnością wesprzeć żonę. W tym czasie dziećmi pary opiekują się najbliżsi. Zajęte kolejnymi atrakcjami, często nawet nie dostrzegają nieobecności rodziców.

Dawid Kubacki zdradził jednak, że niedawno był w domu i właśnie wtedy starsza córka zapytała go o mamę. "- Trzeba było po prostu wytłumaczyć — mama jest u lekarza, lekarz się nią opiekuje, jak wyzdrowieje, to wróci" - powiedział w najnowszym wywiadzie skoczek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta