GwiazdyDługie nogi Soni Bohosiewicz. Aktorka pokazała się w stroju kąpielowym

Długie nogi Soni Bohosiewicz. Aktorka pokazała się w stroju kąpielowym

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz
Źródło zdjęć: © East News | Tomasz Urbanek
Aleksandra Lewandowska
16.07.2021 13:35

Sonia Bohosiewicz spędza wakacje nad polskim morzem. Swój wolny czas wykorzystuje w aktywny sposób. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Obserwatorzy zachwycają się jej długimi nogami.

Polskie gwiazdy uwielbiają spędzać wakacje na Półwyspie Helskim. Korzystają tam z promieni słońca i wykorzystują możliwość uprawiania sportów wodnych. Nad morzem swój urlop wykorzystuje także teraz Sonia Bohosiewicz. Aktorka jest fanką windsurfingu.

Sonia Bohosiewicz w stroju kąpielowym

Bohosiewicz podzieliła się z obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem z wakacji. Pozuje na nim w żółtym kostiumie kąpielowym i kapoku. Jak poinformowała, urlop stara się spędzać jak najbardziej aktywnie. Na zdjęciu widzimy, że sprzyja temu pogoda.

- Aktywny wypoczynek to najlepsza wersja spędzania wolnego czasu, tylko jak po tej pandemii zaszczepić tym dzieci…Nawet moja szanowna D przyrosła do kanapy, ale jednak udało mi się surfnąć! Jak spędzacie? Rower? Tenis? Biegi? Góry? Łódka? Całujemy znad morza! - napisała Sonia Bohosiewicz pod postem na Instagramie.

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Brzmi jeden z hasztagów dodanych pod opisem przez Sonię. Aktorka może pochwalić się wysportowanym ciałem, a jej instagramowym obserwatorom nie umknął fakt, że ma długie i zgrabne nogi. Zachwytom nie było końca. W komentarzach pojawiły się same schlebiające Bohosiewicz słowa. I nie powinno to nikogo dziwić — wygląda świetnie!

- Wow, piękna figura, pozdrawiam.

- Uwielbiam Pani nogi!

- Świetna forma. Idę ćwiczyć! - czytamy pod zmieszczonym postem.

Kilka dni temu Sonia opublikowała także na Instagramie zdjęcie w czarnym bikini. Tam również można było zauważyć wiele miłych słów od fanów dotyczących figury aktorki. Widać, że wypoczynek nad polskim morzem bardzo jej służy. Aktorka promienieje.

Źródło artykułu:WP Kobieta