Długo milczał na temat Cichopek. Tak dziś ją traktuje

Długo milczał na temat Cichopek. Tak dziś ją traktuje

"Jestem w terapii". Tak mówi o życiu po rozwodzie z Katarzyną Cichopek
"Jestem w terapii". Tak mówi o życiu po rozwodzie z Katarzyną Cichopek
Źródło zdjęć: © Instagram | marcinhakiel
21.12.2022 09:08, aktualizacja: 21.12.2022 09:44

- Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi - powiedział w najnowszym wywiadzie Marcin Hakiel, który otworzył się na temat życia po rozwodzie z Katarzyną Cichopek.

Kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali publicznie o rozstaniu, które wywołało niemałe emocje zarówno wśród ich znajomych, jak i fanów. Już w sierpniu tego roku uzyskali rozwód i dzielą się opieką nad dwójką dzieci - synem Adamem i córką Heleną. Jak wiadomo, Katarzyna Cichopek jest obecnie związana z Maciejem Kurzajewskim. Hakiel spotyka się natomiast z kobietą o imieniu Dominika.

Marcin Hakiel buduje nowy związek

Marcin Hakiel stara się ułożyć swoje życie na nowo. Choć Dominika pojawiła się już kilkukrotnie na zdjęciach na jego profilu na Instagramie, wciąż nie pokazała twarzy. Tancerz zdradził, że jego partnerka nie chce ujawniać wizerunku. Pragnie prywatności.

- Pojawił się ktoś. Nie ukrywam tego. Czasami na Instagramie udostępniam nasze zdjęcia. Ale Dominika nie chce ujawniać swojego wizerunku, a ja to szanuję. I budujemy razem coś nowego - powiedział Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel: Jestem w terapii

Marcin Hakiel otrzymał po rozstaniu z Katarzyną Cichopek mnóstwo wsparcia od rodziny i znajomych. Wciąż jest mu ciężko w związku z całą sytuacją, ale stara się iść do przodu.

- Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu w terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem - podsumował w rozmowie z tygodnikiem.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, według "harmonogramu" ustalonego z Katarzyną Cichopek, Adam i Helenka mają podobno spędzić razem z nim oraz jego partnerką.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta