Trwa ładowanie...
d2d5zac

Doda dostaje pogróżki. Artystka przyznała, że grożono jej śmiercią

Doda wezwała polskich artystów, by wspólnie sprzeciwili się mowie nienawiści. Nie spodziewała się, że ten spontaniczny apel odbije się w mediach takim echem. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o niebezpiecznych incydentach, których sama doświadczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda opowiedziała o codzienności artysty i pogróżkach, jakie dostaje
Doda opowiedziała o codzienności artysty i pogróżkach, jakie dostaje (ONS.pl)
d2d5zac

Ewelina Lisowska, Michał Szpak, Margaret, Patrycja Markowska, Dawid Kwiatkowski, Marina – to tylko nazwisk artystek i artystów, którzy przyłączyli się do akcji Dody i zadeklarowali swój udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści".

W obliczu ostatnich wydarzeń i tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza inicjatorka akcji, Dorota Rabczewska-Stępień, chce jednoczyć i pokazywać, że razem możemy walczyć z mową nienawiści.

W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" Doda opowiedziała o kulisach akcji. Nie spodziewała się aż takiego odzewu ze strony polskich artystów. Przyznała również, że zdarzały się sytuacje, w których sama bała się o swoje życie.

d2d5zac

Na pytanie Joanny Wróżyńskiej, czy czasem czuje fizyczne zagrożenie, kiedy występuje, szczerze odpowiedziała, że to nieodłączna część jej zawodu.

– Takich sytuacji jest mnóstwo. Zdarzały się przypadki, że ktoś próbował wbiec na scenę, kiedyś nawet mężczyzna z maczetą. Został powalony na ziemię przez trzech ochroniarzy. Dostawaliśmy też maile, że zostanę zabita z kuszy. To są sytuacje, z którymi artyści muszą się mierzyć cały czas – opowiada artystka. Nie oznacza to jednak, że zamierza przestać występować.

– Gdybym się tym przejmowała, już nigdy nie wyszłabym na scenę. Zakładam jednak, że idę się spotkać z fanami, z ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie. Przytulam się do nich, rozdaję im autografy. Teoretycznie wtedy ktoś mógłby mi zrobić krzywdę. Ale mam profesjonalną osobistą ochronę, która ma mi zapewnić maksimum bezpieczeństwa – uspokaja artystka.

d2d5zac

Źródło: wysokieobcasy.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Doda: "Dla mnie słowo jest ważniejsze od pieniędzy"

d2d5zac

Podziel się opinią

Share
d2d5zac
d2d5zac